Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha lenne rá letehetőséged...

Ha lenne rá letehetőséged elvinnéd a gyermeked bárányhimlő partyra?

Figyelt kérdés
nemsokára szülök 2 honap szeretném ha addigra átesne rajta és igy kevesebb az esélye hogy az újszülöttel együtt lesz himlös
2013. jan. 3. 14:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha te voltál már bárányhimlős, akkor elviheted. De ha rajtad még nem ment át, akkor ne, mert az a terhességedre nézve veszélyes is lehet.


Egyébként normál esetben a gyerekemet 3-4 évesen vinném el ilyen "partyra". Persze, csak akkor ha nem lenne 1,5 év alatti testvére.

2013. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
nem vinném el.
2013. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
én voltam már bárányhimlös és a párom is
2013. jan. 3. 14:46
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Party??? Ez pontosan mit takar?

Ma már másodszor dobok hátast a döbbenettől.

2013. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
61%
Nem vinnem el, hanem beoltatnam baranyhimlo ellen....
2013. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%
Nem
2013. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

negyedik: az anyukák elviszik a gyerekeket olyan helyre, ahol sok a fertőzött gyerek, így akkor ők is átesnek rajta


szerintem elviheted, végülis érthető, hogy nem a kicsivel együtt szeretnéd

2013. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rémlik valami olyasmi, hogy egy csecsemő (talán 6 hónapos korig) védve van bárányhimlő ellen. Talán feltétele az, hogy anyatejes legyen és az anya volt már bárányhimlős.

Nem volt kedvem google-zni, de ha gondolod nézz utána.

Bár lehet, hogy tök rosszul emlékszem, akkor bocsi. :)

2013. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:


Gondolom 2-3 bárányhimlős gyermeket "összezárnak" a többi egészséges gyermekkel. Akik elkapják tőlük és átmennek ők is a bárányhimlőn.


Unokaöcsém is így kapta el. Bár őt nem elvitték a partyra, hanem a party érkezett hozzájuk, mivel az okos anyuka beadta bárányhimlősen az óvodába a gyereket és nem szólt senkinek.

Fél órával később hívták, de nem tudták elérni. Majd apuka ment a gyerekért 2 órával később, mert addigra ért oda az ország másik feléből.

2 hétig nem volt óvoda emiatt a kis "jótékonysági party" miatt.

Gondolhatod, hogy mennyien voltak oda érte..

2013. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
79%

Elvinném. Olyan boldog vagyok, hogy 3 évesen elkapták a gyerekeim. Észre sem vették,szinte.Én felnőttkorban kaptam el, majdmeghaltam.

Oltatni akkor sem oltatnák, ha fizetnének érte.

2013. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!