Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig volt jellemző, hogy...

Meddig volt jellemző, hogy gyermeked a szülői ágyban aludt?

Figyelt kérdés
Leszoktattad róla vagy magától igényelte a saját ágyban alvást?
2013. jan. 6. 14:43
 1/8 anonim válasza:
100%
nekem csecsemo kora ota kulon agyban aludt
2013. jan. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de olyan emberek válaszát várom akik együtt alszanak/aludtak a gyermekükkel. Csecsemőkorában az én lányom is külön ágyban aludt. Most 2,5 éves és ha éjjel felébred mindig jön át hozzánk. Ha nem ébred akkor persze marad a saját ágyában, de 10-ből 8-szor nálunk köt ki.
2013. jan. 6. 14:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy nem tudok értelmesen hozzászólni, de ez engem is érdekelne!

7hónapos kislányom velünk alszik :)

2013. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem babakorukban aludtak velünk, amíg szoptattam. 3 kicsi van, a legkisebb egy éves, ő még szopik, így velünk alszik.


Úgy 1,5 évesen szoktak saját ágyba, minden gond nélkül. Kaptak új ágyat, és abban szépen aludtak. Tesómnak az egyik fia sokáig igényelte az együtt alvást. Kb 5 éves volt, mikor sikerült leszoktatni róla.

2013. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én lánymnak volt külön ágya a szobájában, este ott fektettük le, de az első ébredésnél jött át hozzánk(egy hnapig bírtam az tmászkálást:D). Voltak időszakok, amikor már egészkorán, éjfél körül, volt hogy csak hajnalban. Másfél éves kora körül volt pár hónap mikor meg sem próbáltam a saját ágyában altatni, mert szepaszorongott, akkor eleve nálunk feküdt. Két éves kora körül újra a saját ágyában aludt, együtt választottunk ágyneműt, alvótársakat..., azóta ott alszik, most 26 hónapos.
2013. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez jó nehéz kérdés. Majd akkor szokik ki az ágyból, ha cikinek tartja. A mienk másfél évesen kapott rács nélküli ágyat. Gerincbetegek lévén nem tudtuk kivenni az ágyából. Innentől kezdve, ha megébredt átjött az ágyunkba. Egy darabig vissza cipeltem, aztán mikor egyszer fél kábán elestem vele befejeztem. Onnantól kezdve velünk alszik, ha megébred. Este a saját ágyába fektetem. Most 4 és fél éves. Van amikor megtiltom neki hogy átjöjjön. Ha szigorú vagyok vele akkor marad az ágyába, és csak hajnalba jön át. De van hogy az apja éjjel jön haza, vagy éjjel 3-kor megy munkába, akkor átcuccol. Hozza az állatait, olykor még a takaróját is. Én próbálkoztam kényelmetlené tenni az alvást neki, de ebben a témába hihetetlenül alkalmazkodó. De előfordul, hogy nem jön át csak kinyitja a szobája ajtaját, hogy ne legyen bezártság érzete. Szóval csak akkor szokik ki az ágyból, ha már kínosnak tartja.
2013. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik gyerekem 3,5 éves koráig velünk aludt, utána mi szoktattuk át a saját szobájába a saját ágyába. Nem mondanám, hogy örült neki, de muszáj volt már (kistesó született, nem akartam már tömeget a nagyágyba).
2013. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 honapos korig a mellkasomon aludt majd középen kettönk közt illetve ha elaludt rácsos ágy ,1-1.5 éve svolt mikor saját szobát kapott és azzal a alendülettel én is átmentem, most 2.5 éves lefekszik odabújok elalszik és kijövök
2013. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!