Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek

A kérdés

Mennyit kell tenni a borítékba a vezető óvónőnek, hogy felvegye a gyereket?

Egyik ismerősöm szeretné beíratni a kisfiát oviba, beszélt a vezető óvónővel, hogy így év közben volna-e mód erre (mostanában tölti a kisfiú a hármat), és úgy tűnt neki, hogy némi "ösztönzést" vár el a óvodavezető. Mennyire kell gondolni ilyenkor? (Erkölcsi kérdést is csinálhatnának persze a dologból, de az anyukának dolgoznia kell és erre most van lehetőség. Sajnos ilyen világban élünk.)

Keress kérdéseket hasonló témákban: óvoda, csúszópénz

2013. jan. 8. 17:57  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
50.000.

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/19Időpont 2013. jan. 8. 17:58 Privát üzenet
Szerintem még bölcsit kéne megpróbálnia.amugy nem a pénztöl függ hanem h van-e hely az oviban.ha nincs akkor tehet neki akármennyit,nem tudja felvenni.meg óvodában nem ugy van mint a bölcsiben,ott beiratási időpont van tavasszal,és utána derül ki h kit vettek fel.meg van határozva h egy óvoda hány gyereket vehet fel max.

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/19Időpont 2013. jan. 8. 18:03 Privát üzenet
Hat szerintem meg epeszu vezeto ovono ilyenre meg utalast sem trsz, mert,ha kiderul ugrik az allasa. En inkabb az ovoda alapitvanyaba ajanlanam fel azt a penzt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/19Időpont 2013. jan. 8. 18:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Gondolom, hogy ha célzott rá, akkor nyilván van hely az oviban és van mód rá, hogy felvegye. A bölcsit nem kérdeztem tőle, vagy legalábbis nem emlékszem rá, hogy azzal mi a helyzet.

# 4/19Időpont 2013. jan. 8. 18:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ugorhat emiatt az állása, hacsak nem készül hangfelvétel az elhangzottakról, de még akkor sem, hiszen nyíltan nem mondta ki.

# 5/19Időpont 2013. jan. 8. 18:08 Privát üzenet
A bölcsit nem is tőle kell kérdezni hanem a bölcsi vezetőjétől.

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/19Időpont 2013. jan. 8. 18:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

AZ ISMERŐSÖMTŐL nem kérdeztem..... vagy ha igen, nem emlékszem rá.

# 7/19Időpont 2013. jan. 8. 18:18 Privát üzenet
Bocsi,elsiklottam felette h nem a te kisfiad.akkor nem lehet h ismerősöd félreértette az óvoda vezetőjét?hisz beiratáskor is sokan lefizethetnék ennyi erővel...mert sokaknak nem jut ám hely már akkor sem,10-20 gyereket már akkor se tudnak felvenni.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/19Időpont 2013. jan. 8. 18:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, nem voltam jelen, csak tőlem kért tanácsot, és gondoltam, hátha valamelyikőtöknek van hasonló tapasztalata. De ha tényleg pénzt vár, akkor nyilván van épp üres helye és fel tudja venni a gyereket (ellenkező esetben nagyon fura lenne :))

# 9/19Időpont 2013. jan. 8. 18:24 Privát üzenet
ha már ilyen az óvonéni kérdezzen rá kerek perec menyiért venné fel...de szerintem 30 ezer körül mozoghat...de sajnos ez van ilyen világot élünk:(

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/19Időpont 2013. jan. 8. 18:44 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Anyukák, akik vezető beosztásban dolgoztatok szülés előtt, mennyi ideig maradtatok otthon gyeden/gyesen?
Gyereksebészet "tarifa"? Mennyit tegyek a borítékba egy fél órás lágyéksérv műtétért?
Kinek melyik oldalon van a gyerekülés, vezető, vagy anyós oldalon, és miért?
Milyen volt az óvodai beíratkozás? Hány oviba írattátok be a gyereket? Milyen volt a fogadtatás a vezető óvónők felől?
Kislányom jővő héten fog a bőlcsiben ott aludni. Azt mondta a bőlcsi vezető hogy ha nem sikerül neki az ott alvás (már egyszer nekifutottunk) akkor eltanácsolja?
A vezető óvónőnek ki a felettese?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Kisgyerekek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!