Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit kell tenni a borítékba...

Mennyit kell tenni a borítékba a vezető óvónőnek, hogy felvegye a gyereket?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm szeretné beíratni a kisfiát oviba, beszélt a vezető óvónővel, hogy így év közben volna-e mód erre (mostanában tölti a kisfiú a hármat), és úgy tűnt neki, hogy némi "ösztönzést" vár el a óvodavezető. Mennyire kell gondolni ilyenkor? (Erkölcsi kérdést is csinálhatnának persze a dologból, de az anyukának dolgoznia kell és erre most van lehetőség. Sajnos ilyen világban élünk.)

2013. jan. 8. 17:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
50.000.
2013. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem még bölcsit kéne megpróbálnia.amugy nem a pénztöl függ hanem h van-e hely az oviban.ha nincs akkor tehet neki akármennyit,nem tudja felvenni.meg óvodában nem ugy van mint a bölcsiben,ott beiratási időpont van tavasszal,és utána derül ki h kit vettek fel.meg van határozva h egy óvoda hány gyereket vehet fel max.
2013. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem meg epeszu vezeto ovono ilyenre meg utalast sem trsz, mert,ha kiderul ugrik az allasa. En inkabb az ovoda alapitvanyaba ajanlanam fel azt a penzt.
2013. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy ha célzott rá, akkor nyilván van hely az oviban és van mód rá, hogy felvegye. A bölcsit nem kérdeztem tőle, vagy legalábbis nem emlékszem rá, hogy azzal mi a helyzet.
2013. jan. 8. 18:07
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ugorhat emiatt az állása, hacsak nem készül hangfelvétel az elhangzottakról, de még akkor sem, hiszen nyíltan nem mondta ki.
2013. jan. 8. 18:08
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
A bölcsit nem is tőle kell kérdezni hanem a bölcsi vezetőjétől.
2013. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
AZ ISMERŐSÖMTŐL nem kérdeztem..... vagy ha igen, nem emlékszem rá.
2013. jan. 8. 18:18
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Bocsi,elsiklottam felette h nem a te kisfiad.akkor nem lehet h ismerősöd félreértette az óvoda vezetőjét?hisz beiratáskor is sokan lefizethetnék ennyi erővel...mert sokaknak nem jut ám hely már akkor sem,10-20 gyereket már akkor se tudnak felvenni.
2013. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nem voltam jelen, csak tőlem kért tanácsot, és gondoltam, hátha valamelyikőtöknek van hasonló tapasztalata. De ha tényleg pénzt vár, akkor nyilván van épp üres helye és fel tudja venni a gyereket (ellenkező esetben nagyon fura lenne :))
2013. jan. 8. 18:24
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
ha már ilyen az óvonéni kérdezzen rá kerek perec menyiért venné fel...de szerintem 30 ezer körül mozoghat...de sajnos ez van ilyen világot élünk:(
2013. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!