Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy csinálják azok a szülők,...

Hogy csinálják azok a szülők, akik fél4 - 4 körül mennek a gyerekért a bölcsibe?

Figyelt kérdés
Aktuális problémánk. Megyek vissza dolgozni és a férjem is, én is hivatali munkarendben dolgozunk. Nem szeretném, hogy a gyerek 5-ig legyen bölcsibe.
2013. jan. 10. 12:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

18-as válaszoló végül is te hogyan oldod oldottad meg ezt a 6 hetet?

Mondjuk ha mázlim lesz nem fog érinteni a dolog mert 9 hetes kismama vagyok és akkor talán már itthon leszek. Bár nagy pocival hova fogok tudni menni a lányommal nyáron na azt még nagyon nem tudom.

2013. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is bezár minden nyáron 6 hétre,és nincs ügyeletes ovi.

Mi úgy oldjuk meg harmadik éve,hogy másik 3 anyukával összefogva 1-1 hetet veszünk ki és vigyázunk a másikére is,illetve a nagyik is 1-1 hetet bevállalnak 3 gyerekkel (igen,2 idegennel).Így még nyaralni is marad idő. (betegszabira férjem szokott menni a gyerekkel,ő rugalmasabb ilyen szempontból,nekem a nyári 1 héthez 3 hónappal előtte kell szólni)

2013. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!