Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tudnám a gyerekemet...

Gizike88 kérdése:

Hogy tudnám a gyerekemet bilire szoktatni? 19 hónapos a fiam

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Meg sehogy. Korai.
2013. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

korai! minek akarod eröltetni? majd ha ö akarja na amjd akkor lesz szobatiszta. csak azért nem lesz szobatiszta mert te akarod ez oylan mint a beszéd minél jobban erölteted annál jobban fogja nem azt csinani nyugi

türelem

Lányom 2 éves elmúlt mikor egyik naprol a másikra és ugyhidd el ahogy irom szobatisuzta és ágytiszta lett.

minden héten egyzser ráültettem a bilire és lásd csodát pelsu nélkül van

2013. jan. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem eröltetem még bilit nem látot csak nekem ő az első és nem tudom mikor kell el kezdeni.valami jele lesz mikor kezdeni akkar bilizni?
2013. jan. 10. 15:31
 4/13 anonim ***** válasza:
sztem. próbálkozhatsz vele, napközben. De semmiképpen se erőltesd! Sőt van amelyik kicsinek jobban tetszik a rendes nagy wc mint a bili! De elkésve nem vagy az biztos!
2013. jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat csak féltem ne hogy késő legyen
2013. jan. 10. 15:38
 6/13 anonim ***** válasza:

Késő? Miért, ha elszalasztod az alkalmat, örökre pelusos marad? :)

Egyébként nem biztos, hogy korai, vehetsz neki bilit, ha ébredés után ráülteted, valószínűleg bele fog pisilni, sok gyerek pedig már jelzi ilyen korban, ha kakilni fog, akkor is lehet próbálkozni vele, de ha nem ő kéri kifejezetten, hogy ne pelenkázd, akkor az élesben való szoktatással várd meg a nyarat. 2 éves kor környékén már esélyesebb a siker, de sajnos nem garantált.

2013. jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
várd meg a nyarat,és semivel nem vagy lemaradva.
2013. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem korai,csak szerintem hideg van most rászoktatni,sokkal célszerűbb nyáron,kevesebbet kell mosni rohangálhat pelus nélkül,fiam 20 hónapos zavarja a pelenka,szól ha teli a pelus és szokta kérni hogy ráülhessen a wcre,de a szoktatással megvárom a jobb időt
2013. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát én már elkezdtem a 15 hónaposommal megismertetni a bilit. Gyönyörűen elücsörög rajta, általában a reggeli kaki bele is megy. Van, hogy bemegy a nappaliba reggel és már keresi a bilit. Tudom, hogy ez nem szobatisztaság, de ismerkedni lehet a bilivel.
2013. jan. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
pontozzatok csak tudom,hogy dedós szinten vagytok
2013. jan. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!