Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti gyereketek is ilyen?...

Ti gyereketek is ilyen? Idorol idore kiszur maganak egy maset es kepes napjaban tobbszor is megnezni ugyanazt:D

Figyelt kérdés

1.5 eves kora ota ezt csinalja. Pumukli osszes reszet mar 100x megnezte, aztan jott Pom Pom, meg a hasonlo regi mesek, de ezek meg hagyjan, mert minden resz kicsit mas. De most rakattant a 101 kiskutyara, 2 hete ezt nezi, most par napig itthon vagyok vele szabin es napi 2x megnezi. Eddig ugy ment a mese, 1-2 resz Pom Pom-t megnezett, aztan jatszott a teve mellett, neha ranezett. youtube-rol szoktuk nezni a meseket, es hatarozottan tudja, kivalasztja, melyiket akarja nezni, mindig rabok, hogy melyiket akarja, ha nem azt teszem be, egybol "nem jo":D

Most viszont ezt az egyet nezi ujra es ujra, es tenyleg vegig figyel. (Imadja a kutyakat:D, ha lehet valasztania, hogy milyen filmet nezzunk, akkor "kutyasat" kell neznunk:D) 2.5 eves most.

Nalatok mi a kedvenc mese?


2013. jan. 10. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Enyém is ilyen.

Régebben az Én kicsi pónim volt a favorit, most Az őslények országa sorozat, bár épp kiestek a pikszisből a Lecsó miatt. :)

2013. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem minden gyerek ilyen. Az én 4 hónaposom még csak az énekekre ilyen, amit énekelek neki, van 1-2, amire ő is dödög velem.

Öcsém is ilyen volt, az Egyiptom hercegét hatmilliószor néztük. Úgyhogy még az én szita agyam is betéve tudja a dalokat még 10 év után is.

Valószínűleg találnak bennük valami nekik tetszőt, olyat, amit szeretnének elsajátítani, megtanulni, azért nézik ennyit.

Én kamaszkoromban is így voltam a filmekkel. A Terminatort fújtam betéve.

2013. jan. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Bogyó és Babóca meg Mickey egér játszótere volt a favorit, de azért a százszor az túlzás. Napi egyet nézhet meg, aztán játék. Mostanában már nem érdekli, leszokott róla.
2013. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a Bajkeverő majom a favorit és az Oscar oázisa, de nagy kedvenc még a Caillou is.
2013. jan. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A legnagyobb lányomnál(17 éves)a kis hableányt néztük rongyosra,a kisebb lányom Micimackós volt,a fiam először Thomas,most Bogyó és Babóca rajongó.
2013. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nallunk az oroszlankiraly az nagyon megy mostanaban de egybol nem tudja vegignezni mert nagyon sok lenne neki egyhelyben ulni masfel orat. Kisfiam nem ez a tipus. De mindig keri, hogy azt tegyuk be neki aztan valahol feluton mar massal kezd el foglakozni (legozik, autokat tologat, puzzlet rak ki...) de a hatterben megy az oroszlankiraly. De volt mar Noddy orulet, Mickey eger, Diego es fui letere a Hamupipoke is a kedvencek koze tartozott par honapja. :) 3 eves a kisfiam
2013. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
bogyo,és baboca,mickey egér játszotere,dora,thomas.elmo.ez mind kedvence a 2,5éeves kislányomnak.
2013. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A nagyobbiknak nem mese volt a kedvence, hanem a Mamma Mia :) Kb fèl èvig naponta 2* nèzte meg ès rázta a popòjàt a zenère. :)

A fiam 2 èves neki a mindenre a jègkorszak orrvèrzèsig. Naponta többször. Nekem mèg màr ègnek àll a hajam tőle.

2013. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Lányom két és fél éves....túl vagyunk Eperkén,az aranyhajon,most Maugli ,meg Oroszlány király a favorit.....férjemmel már kívűlről fújjuk.....lányunk minden alkalommal úgy nézi,mintha először látná....már nagyon unjuk...:D:D:D
2013. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2,5 éves: orrvérzésig Tűzoltó Sam és Thomas. Meséskönyvekkel is így van. Régen kb fél évig nem volt hajlandó elaludni, ha nem mondtam el neki József attila altatóját. Utána hetekig csak Franklin meséket volt hajlandó olvasni. Aztán kicsit fellélegezhettem, mert mindenevő lett könyv téren, de nem sokáig. Most már második hete Franklin és a nagy áfonyarejtély, minden este, újra és újra.
2013. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!