Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen felsőlégúti járvány...

Milyen felsőlégúti járvány van? Ugye ez nem influenza?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim közül már nagyon sokan átestek rajta. Én is elkaptam sajnos, hiába vigyáztam. Iszonyatos torokfájással kezdődött, aztán taknyolás, elment a hangom, és ma már köhögök is. Már 5 napja tart a dolog. A kisfiam 4 hónapos. Egyenlőre nem beteg szerencsére, de félek, hogy ő is elkapja, hiszen nap együtt vagyunk. Még szoptatom is, tehát a testi közelség nem elkerülhető. A 4 hónaposnak járó oltást a héten kellene megkapnia. Csak nagyon félek, hogy ha nem is látszanak rajta a tünetek, akkor is lappanghat benne, és úgy nem lenne jó beoltatni. Mondjuk amég beteg vagyok, nem is szándékozom a rendelőbe menni a gyerekek közé.

Szerintetek, mit csináljak? Milyen betegség lehet ez?


2010. nov. 2. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyobbik lányom kezdte idén az ovit,és sajnos ő is haza hozta ezt a nyavalyát... Neki is 3 hét volt mire meggyógyult(főleg a köhögés múlt el nagyon nehezen) és mi is elkaptuk apával,de a kicsi lányom szerencsére nem.Nagyon odafigyeltem,hogy ne vegyenek a szájukba mindent,ne egyenek,igyanak egyből és így szerencsére a kicsi lányom megúszta... :) Próbálj nagyon odafigyelni a higiéniai dolgokra,és sokat szellőztessél.
2010. nov. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tegnap voltunk az ügyeleten 14 hónapos fiamnak tüszős mandulagyulladása van :( Jó magas lázzal !
2010. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Egyenlőre a kisfiamon nem látom, hogy beteg lenne. Nincs láza, nem köhög. Csak nagyon nyűgös, de az lehet a fogzás miatt.
2010. nov. 2. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:
15 hónapos a láynom,két hete köhög.Nincs láza,csak kicsit taknyos és nagyon köhög.A doki azt mondta,hogy nem tudja,mi van a levegőben,de minden gyerek köhög most 2-3 hétig.Ja,és én most kezdek rendbejönni,egyszerre lettünk betegek a lányommal.
2010. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na most olvastam ezt a kérdést, a fiam a tanácsadáson kapta el az orvosi rendelőben :(

Azóta mindannyian taknyosak voltunk és köhögünk... láz nélkül.

2010. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!