Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Elviszitek magatokkal...

Anyukák! Elviszitek magatokkal a két évesnél fiatalabb babákat vásárolni nagy bevásárlókba és hypermarketekbe most, hogy influenza járvány van?

Figyelt kérdés
Muszáj lenne nagybevásárolni, mert már emmi sincs itthon, de nem merem vinni a két picimet ( 20 hós, és 6 hós). Nincsenek beoltva (a kicsit még nem is lehetne), félek... Ti hogyan oldjátok meg a nagybevásárlást?
2009. nov. 22. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen,de próbálok hétköznapra időzíteni,amikor kevesebben vannak.Mondjuk mi 1 hónapban 1x megyünk nagbevásárolni,a kisebbeket Cba-ban intézem de. akkor kevesen vannak.Szerintem egy picit azért túl van lihegve.Minden évben van valami influenza...
2009. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja,1 éves a lányom.
2009. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én elviszem 11 hónapos fiamat,mivel nincs kire hagyni (férjem hétvégén is dolgozik),éhen halni meg nem akarunk. Kapja naponta a multivitamint, remélem nem kapunk el semmit
2009. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4 hós de mindig visszük magunkkal.Máshogy meg se tudnám oldani.
2009. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

5 hós a lányom, elviszem.

Hétköznap megyünk napközben, így kevesebben vannak, én sem bírom a tömeget.

2009. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi is mindig visszük a 4 hónapos kisfiunkat, kenguruban.
2009. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, visszük a másfél éves lányomat.

Igaz, ő bölcsis, tehát amúgy is sokat van közösségben, illetve megkapta ő is (mi is) a h1n1 oltást.

2009. nov. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. nov. 22. 21:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Hétvégén hajnalban megyek, amikor manó+apa még alszik. Reggel 8-9 között már otthon vagyok, így még időtakarékos is. Persze rossz korán kelni...
2009. nov. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most 2hónapos és elvittük magunnkal, de nem vettük be. _Hívtunk segítséget és ők addig kint maradtak az autóban. otthon még nem merem hagyni senkire.
2009. nov. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!