Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2évesem letörli a puszimat....

2évesem letörli a puszimat. Nem korai ez még?

Figyelt kérdés
Szeptemberben volt 2éves. Elég önálló, de úgy gondolom ez még korai nem? Ha megpuszilom letörli zsepivel, vagy a kezével. Néha mondja is hogy ne pusziljam, vagy ne öleljem. :( Jár valaki hasonló cipőben? Fog ez még változni? Régen olyan bújós volt, most meg csak akkor puszilhatom, ha ő szeretné
2013. jan. 12. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem korai! A lányom is ilyen volt.
2013. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Enyém is néha megsértődik, ha puszit adok neki. Ilyenkor le kell venni róla a puszit,mert addig sír, amíg rajta van :) (úgy teszek a kezemmel, mintha levenném a puszit és még el is dobom).

2 éves

2013. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém még a felé dobott puszit is letörli és azt is amit Apa ad nekem....
2013. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:((( Ez olyan rossz. De vajon lesznek még bújósak? Mert olyan kis puszilnivaló és van hogy alig bírok magammal, hogy ne puszilgassam.
2013. jan. 13. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen vannak ilyen típusú gyerekek, illetve vannak ilyen korszakok. Emlékszem, én is mindig letöröltem a puszikat, bár igazából én csak a "szaftosakat", nem szerettem, ha összenyálaznak.

A fiam sose törölte le, viszont néha ő is húzza odébb magát, ha meg akarom puszilni, mert épp olyanja van, hogy ne zaklassam ilyenekkel :)

Tiszteletben kell tartani, mást úgyse lehet ezzel csinálni. Lehet, hogy előbb-utóbb megint puszilgatható lesz :)

2013. jan. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!