Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák, ti hogy...

Kisgyerekes anyukák, ti hogy oldjátok meg ha beteg a gyerek, hogy ne hiányozzatok annyit a munkahelyről táppénz miatt?

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

bölcsi/ovi/babysitter

Hazaérsz melóból, hazaviszed és vele vagy.

2013. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-es,betegen viszi bölcsibe/oviba???

Sajna mi nem tudjuk másképp megoldani,csak ha itthon maradok.Nagy ritkán Apa tud maradni,évente egyszer talán.Régebben barátnőm volt,h vigyázott rád,már állapotos,nem kérem meg,h egy beteg manóra vigyázzon.Sok barátnőm vagy kisgyerekes,v állapotos most,így ők is kilőve.Esetleg idősebb nyugdíjas néni ismerősöd nem lenne,aki kis pénz fejébe vigyázna a manódra,v barátnő,esetleg egyetemista csaj,jobb ötletem nincs.

2013. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző, köszi a kiigazításod, benéztem a kérdést. Marad a válaszomból, amit utólag te is javasolsz: babysitter (főleg ismerősök közül: rokon, szomszéd, stb).
2013. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagymama (nyugdíjas), férjem és én megosztjuk egymás között. 3 gyerekünk van, de általában nem egyszerre betegek.
2013. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én maradok vele itthon, más megoldás nincs. Beteg gyereket nem bíznék senkire. Már nem olyan sokat beteg szerencsére. Amikor a bölcsit elkezdte az első fél évben alig ment, mert szinte egyfolytában beteg volt. De szerencsére a munkahelyem tolerálta, és tolerálja most is.
2013. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát eddig szerencsém volt, mert 1 napig volt lázas, de azért 2 napot itthon voltam vele, utána mama vigyázott. Most nagyon rosszul jött ki, mert én kezdtem, a gyerek a 4. napon csatlakozott, viszont mivel magammal itthon voltam, és épp leltár+cégváltás, vele már nem tudtam, így maradt anyu. Most itt volt a hétvége, holnap a papa lesz vele, kedden nagynéni, szerdától a mama, mert most 4. napja lázas, úgyhogy jövő héten tuti nem megy oviba. Nem jó ez így, nekem kéne vele lennem, de nem tudom sajnos megoldani.
2013. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!