Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Táppénz gyerek után?

Táppénz gyerek után?

Figyelt kérdés

A kisfiammal itthon voltam táppénzen a héten mert beteg.

Fogy a táppénzes időm.Azt mondták,hogy ebbe az éve 42 nap van.Ennyi időre tudnak táppénzre venni engem a gyerekkel.

A kérdésem az lenne,hogy utána mi lesz ha ez elfogy, és beteg lesz a gyerek???Hogy jövök táppénzre vele?

A férjemnek is és nekem is jár külön 42-42 nap táppénz a gyerekorvosnál?Vagy csak nekem?Nem igazán értem.Bölcsibe oviba nem vihetem majd,ha beteg lesz és már nem tudok táppénzre menni mert elfogy a napom.A nagyszülők messze laknak és nagyon öregek már lassan magukat se tudják ellátni, nem hogy egy 3 évest.

Ráadásul még nincs is 3 éves.Ezt is hogy nézik,mert elvileg 3 éves koráig 84 nap járna....Májusba lesz 3 éves.

Tavaly max 20 napot használtunk el ebből a 84 napból.De júliustól december végéig.


2012. márc. 29. 16:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!