Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit betegeskedett gyermeke...

Mennyit betegeskedett gyermeked közösségbe kerüléskor?

Figyelt kérdés
Lányom nem túl sokszor,de azért szokott telente beteg lenni.Lassan kezdheti az ovit és azt mondja mindenki,ilyenkor a legerősebb immunrendszerű gyerekek is igen gyakran betegek lesznek.Valóban fel kell készülni,hogy 2 hetente itthon kell maradjak vele?Nálatok,hogy volt?(munkába visszatérésem miatt is érdekelne,mert nincs kire bízzam ilyen esetben,tehát félek,kirúgnak,ha gyakran hiányzom majd).

2013. jan. 15. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekem sajnos az első ovis évben tartotta magát a sztereotípiához, és az őszi-téli időszakban havi átlagban egyszer beteg volt. A következő évben ez jelentősen javult, és nagycsoportban (ő négy évig járt) már nem is rémlik, hogy beteg lett volna.

De azért ne aggódj túlzottan előre, lehet, hogy nálatok nem így lesz!


Szerintem egy munkáltatónak tisztában kell lennie azzal, ha kisgyerekes anyát foglalkoztat, hogy előfordulhat ilyesmi.

2013. jan. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is felkészültem a lehető legrosszabbra, de szeptember óta ovis és azóta még nem volt beteg, hála istennek. Mondjuk eddig még nem volt igazi járvány időszak, most kezdődik, úgyhogy gondolom azt mi sem ússzuk meg.
2013. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én lányom abszolút nem beteges, betegség miatt nagyon ritkán hiányzik az oviból. Nem volt bölcsis.
2013. jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gyereke válogatja ,kislányom bölcsis és ritkán beteg.
2013. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szeptember óta ovis a lányom, de se előtte, se azóta nem volt még beteg.
2013. jan. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Középsősök az ikreim, és még mindig nem telik el úgy hónap, hogy valamelyik ne lenne beteg. Már több orvosnál is voltunk, de mindenhol azt mondják, hogy majd iskolára kinövik. Se vitamin, se immunerősítő, se zöldség-gyümölcs, se homeo nem segít.
2013. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
ja, és ovi előtt sosem voltak betegek.
2013. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat volt beteg a lányom az első évében. 8 antibiotikumot szedett azon a télen. Aztán egyre kevesebbet, még most középső csoportban is el-el kapja a nyavalyákat, de sokkal könnyebben kilábal belőle. 4,5 éves kislány anyukája.
2013. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Rengeteget. Tavaly 20-szor volt beteg, ki kellett vennem, most 8-szor, most is ki kellett vennem oviból.
2013. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
3 nap beszoktatás a bölcsibe, 4 hét otthon,majd 4 hét bölcsi, majd hörghurut, most helyrehozták és kivették az orrmanduláját, hátha az tartja vissza a gyógyulást, fülorrgégész szerint ez a baj, nem a közösség. Azelőtt 2 év alatt volt 2 nátha.
2013. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!