Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktassam kíméletesen...

Anyyí7 kérdése:

Hogy szoktassam kíméletesen le a 2.5 éves fiamat az éjjszakai cumiból való teászatról?

Figyelt kérdés
Éjjszaka csak teával alszik el a kisfiam ha vizet adok sír.De az a baj,hogy mikor éjjszaka felkél (2-3*)akkor is csak teával alszik vissz..Nemrég volt mikor vIzzel aludt el sőt éjjszaka is elfogadta de most valamiért sírásba;vergődésbe torkollik.
2013. jan. 15. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
fokozatosan hígítsd a teát, a végére víz lesz, és nem fogja kérni.
2013. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dorky válasza:
Az én kisfiam 15 hònapos. Mi is kelünk inni. Én is azt tanàcslom,hogy fokozatosan hígítsd, de òvatosan,mert én jàrtam ùgy, hogy kicsit több vizet tettem hozzà és nem volt jò neki. Mostanra màr eljutottunk oda, hogy nem szereti,de éjszaka azért megteszi a víz is.
2013. jan. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi,mindenféle képpen kipróbálom.Esetleg ha van más ötlet azt is szivesen veszem ha netán ez nem válna be.
2013. jan. 16. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!