Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 2,5 éves lányomtól elvettem...

A 2,5 éves lányomtól elvettem a játszó cumit (kíméletesen), nem is hiányolja, nem kéri, de délben nem tud elaludni. Fog ez változni, vagy ez már így marad?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy fog... Vagy mi, szerinted 20 éves korában is cumi fog neki kelleni?? :)
2010. máj. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

De kedves az első...

Miért vetted el? Még nem nagy gyerek, hogy gáz legyen.

Bár azt hozzáteszem hogy én cumipárti vagyok, tőlem addig csinálja, míg neki nem ciki. Mire ovis lesz, ott nappal senki sem cumizik, biztos hogy neki sem fog eszébe jutni.

Én nem vagyok híve az ilyen erőszakos dolgoknak.

2010. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem erőszakosan vettem el tőle hanem fokozatosan.

Azért tettem így mivel a cumi miatt nem lehet érteni a beszédét és a fogazata sem áll olyan szépen inkább kifelé.

Amúgy én is cumi párti vagyok.

2010. máj. 21. 13:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

szia,


kisfiam 18 hónapos, 6 hete vettem el tőle egyik napról másikra a cumit. 2 hétig volt gond alvás előtt, kis nyűglődéssel, de aztán elmúlt. rosszabbra számitottam, hál istennek könnyebben ment, mint gondoltam. remélem, nálatok is gyorsan elmúlik majd!! kitartás!! :)


Ági

2010. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Ági!
2010. máj. 21. 14:34
 6/11 anonim ***** válasza:

Kislányomtól én azért vettem el a cumit 20 hónaposan, mert mindig kirágta!Én rettegtem, hogy mi lesz és láss csodát 1 hét után már nem is kellett neki!Neki már az elejétől csak az alváshoz kellett! Csak azt tudom tanácsolni, hogy kitartás!

2 éves rosszcsont anyukája!

2010. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem vettem el tőle, de pont 2,5 éves volt, amikor magától "letette". Ha a tied nem hiányolja és éjszaka alszik, akkor szerintem előbb- utóbb nappal is megtanul majd cumi nélkül elaludni. Próbáld valamivel pótolni: plüss állatka, meseolvasás, simogatás, puha pléd, párna stb, amit csak a délutáni alváshoz használ.
2010. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Minek adtad egyáltalán neki oda ?
2010. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktattam le a cumiról,hogy gömb cumija volt ,vettem neki egy fogszabályzóst,és azt mondtam hogy nem kaptam mást a boltba.Mivel ezt nem szerette nyammogott vele kicsit és eldobta hogy ez nem jó.2 napig mondogatta,vegyek rendes cumit utána soha nem kereste.Szerencsém volt........
2010. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a bajom... :( Éjszaka alszik a fiam, nappal nem..de ha felajánlom a cumit, hogy hááátha, akkor nem kéri. Vagy ha egyszer el is vette, akkor sem aludt. Inkább énekelget. Meg 5 percenként pisilni akar... Nem tudom, mit csináljak vele, szerintem szüksége lenne a déli alvásra még...

Este viszont semmi gond nincs.. Nem értem..

2010. máj. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!