Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi koffeinmentes kávét...

Mennyi koffeinmentes kávét lehet adni egy gyereknek naponta? És hány éves kortól?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 06:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Koffein mentest semennyit sem lehet adni, mert olyan nincs hogy koffein mentes, csak csökkentett koffein tartalmú, mint a Ricoré.

Cikória kávét azt napi 2-t lehet 2 éves kortól! Ez a Maci kávé.

2013. jan. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért kell kávé egy gyereknek, igyon kakaót, tejeskávét, gyümölcsteát.
2013. jan. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pici kora óta szereti a kávét. Macis kávét szoktam neki adni. Meg vettem egy Inka nevűt, arra rá is írták, hogy 3 éves kor fölött adható. A gyerekem 4 és fél éves. Én szoktam inni koffein menteset (kapszulás) és Ő is nagyon szeretne inni (picit adok is Neki). És hiszem, hogy koffein mentes, nem padig csökkentett. Azzal van csak kétségem, hogy a koffein mentes kávébabból készül, a Macis és az Inka gabonából.
2013. jan. 16. 07:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam 1 éves kora óta szinte minden reggel tejeskávét iszik, Cikorinát (cikóriából).

Teco-ban, SPAR-ban is kapható.

2013. jan. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Douve Egberts Kid kávét szoktam venni a lányomnak, ha eszébe jut, hogy ő is kávézni szeretne velem. Napi egyet adok neki, de egy csomag elég sokáig elég, mert 2-3 napig tart általában a kávézós fellángolása, után pár hétre elfelejti. :)) 3 éves kora körül adtam neki először.
2013. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszem kapom a lepontokat,de minek rászoktatni egy gyereket a kv ízére egyáltalán???Ha cikória,ha nem...és tényleg nincs olyan,h teljesen koffein mentes,ezt csak rámondják,nem tudják a koffeint teljesen kivonni.A cikória az más téma,azt gondolom ihat néha azért.
2013. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Írjátok már egybe, hogy koffeinmentes!
2013. jan. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!