Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koffeinmentes kávéból mennyit...

Koffeinmentes kávéból mennyit szabad naponta fogyasztani? Sok tejjel iszom.32 hetes km.

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kettőt hármat biztosan, igaz a cukor sem és a szacharin sem tesz túl jót, de azért ennyitől nem lehet bajod...
2009. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden irodalom szerint napi 2 "rendes" kávét meg lehet inni (vagy capuccinot, 3&1-bent..)

Koffeinmentesből elvileg bármennyit is lehetne.

A sok tejről meg annyit, hogy max napi fél liter ajánlott, több semmiképp nem!

Amúgy koffein van a teában és üditőben is, arra is figyelni kell akkor!

2009. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miért lehet a tejből max fél litert inni???Én többet iszok mert kivánom.
2009. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
erdekes ez a tejes dolog, mindenhol azt olvasom, hogy minel több tejtermek, annal jobb a kalcium miatt. (baba csontozata, fogaink, stb.) szerintem ez hülyeseg es nyugodtan lehet inni tejet, tejtermeket, amennyi jol esik. (max forrazatlan hazitejet nem, de abbol egy decit sem nemhogy fel litert.)
2009. júl. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Cukor és édesítő nélkül iszom.azt nem tudom,mennyi koffeint tartalmaz,teát és üdítőt nem fogyasztok,csak tejet,vizet és tejeskávét.
2009. júl. 12. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!