Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kezdjek neki?

Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

egy hónap és megszületik a kisteso a lnyom 2.5 éves

mosta szobájába van a rácsos ágy abba szokott néha játszani abba van pár plüss figura

amugy meg siam ágyon alszik a kislányom. a hétvégén összeállitunk egy nagyobb búutor szekrény az kerül be a rácsos ágy meg be a szülöi hálószobába. hogy meséljem el neki hogy ezentul ez az ágyiko a tesodé lesz és ebbe mostmár nem lehet játszani. érdemes már ma elkezdeni neki kipakolná átvariálni a kiságyat hogy egy hónap legyen arra hogy megszokja.


illetve át kerüljön a rácos ágy a szülöi háloszobába vagy kezdettöl fogva egy szobába legyenek a manok ???


2013. jan. 16. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elkezdheted neki mar magyarazni..nekem is 2,5 eves a nagyobb, es szerintem megertette. Elvileg mindegy,hogy egy vagy kulon szobaban lesznek,mi ugy dontottunk,hohy megprobaljuk rogton egy szobaba tenni oket,es mivel a pici agya gurulos,ha kell,ejjel athuzom majd hozzank...de ugy ereztuk az este elso felet megtartjuk magunknak keztesben :)
2013. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!