Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Annyira feltem oviba iratni a...

Annyira feltem oviba iratni a fiam, olyan kis jo lelku, es felek, hogy nem lesznek baratai. Ti ettol nem tartatok?

Figyelt kérdés
Imad bujni, pusziszkodni, siman eljatszik egyedul. Jatszoteren imad mas gyerekekkel jatszani, de oket is mindig szeetgetni akarja. Ugy felek, hogy ezert ki fogjak kozositeni. Szeptembertol kezdi az ovit.
2013. jan. 16. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
iskolába se akarod majd beíratni ez miatt? neki is már kell a társaság, nem mindig lesz kisbaba, hidd el, lesznek barátai
2013. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is ilyen. :) Sok barátja és barátnője van az oviban, mert hálistennek a gyerekek 80%-a nálunk olyan mint ő :)
2013. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Temeszetesen oviba is be akarom iratni, mert igenyli a tarsasagot, csak feltem, es sajnalni fogom, ha nem lesznek baratai. Ennyi.
2013. jan. 16. 16:50
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Az én lányomat első nap az oviban hanyatt lökte egy durva kisfiú. Elesett, nagyon sírt. Nekem is nagyon fájt. Azt hittem másnap majd nem akar menni oviba, de akart :) Elfejtik hamar a rossz dolgokat hálistennek :) Ne féltsd!
2013. jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy nem lesznek barátai?

Az a baj,hogy ha te félsz az ovitól, akkor megérzi, és már az elején úgy fogja érezni, hogy az ovi rossz dolog!

2013. jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
köszönöm a lepotnozást
2013. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem lesznek barátai, mert "olyan kis jólelkű"? Nem hinném. A puszizkodásról meg majd leszoktatják a többiek, ha terhes számukra. Ilyen a szocializáció.
2013. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az én fiam is ilyen,vagyis volt,ma már nem mindenkit lep meg vele,viszont nagyon szeretik a társai.vegyes csoportba jár és nagyok is elfogadták,és a kezdő kicsik is nála keresnek védelmet biztonságot,társat.ne izgulj itthon ugyanaz a bújos,szeretgetős kis manó maradt.
2013. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen nem barátkoznak még úgy, majd csak 4-5 évesen. 3évesen csak egymás mellett játszanak.

Nem én nem féltem attól, hogy nem lesznek barátai.

Én inkább az óvónők hozzá nem értésétől féltem. Szerencsére a lányomnak nagyon jó óvó nénijei vannak, szóval ő imád oda járni. A fiam viszont jövő hónapban kezdi, kicsit attól tartok, mert az óvónőjéről elég sok rossz dolgot hallottam.

2013. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! Remelem majd minden siman megy! :-) Sosem mondom neki a felelmeimet, csak azt, h milyen jo lesz neki majd ott! Senkit nem pontoztam le, mindenkinek ment a zold kesz.
2013. jan. 16. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!