Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, lányom 3.5 éves....

Anyukák, lányom 3.5 éves. Most kapta el csütörtökön a Bárányhimlőt. Aggodom. Bőv. Lent?

Figyelt kérdés
Aggodom mert nem sok pötty van rajta,,,karja,hasa lába,homloka,orra és a lágyékán vannak....de össz vissz 30 db..kb....ez mennyire gond.....? lehet komoly baja tőle? pedig nincs kiengedve....
2013. jan. 20. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

emiatt ne aggódj, inkább örülj neki.


A lányomat nagyon megviselte a bárányhimlő, egy hétig volt magas láza, rengeteg és óriási hólyag nőtt rajta..... a kistesvérén két hét után jött ki, még csak hőemelkedése se volt, és jó, ha 15-20 pöttyöt tudtam számolni rajta, azok is aprók voltak.


A doktornőnk azt mondta, így is ugyanolyan védett lesz a szervezete, mint a lányomnak.

2013. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Baja biztos nem lesz tőle.

Az én lányomnak is kb 40 volt. Lázas sem volt.

Sőt úgy néz ki, hogy az öccse nem kapta el, mert eltelt több, mint 3 hét, és pöttyök sehol. Pedig nem bántam volna.


Igazából én sem értem, gyengébb volt a vírus, vagy fogalmam sincs, mert az immunrendszerük nincs éppen a toppon. (Szinte folyamatos takonykór, gyakori köhögős időszak.)

2013. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!