Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó ötlet kb. fél éves korban...

Jó ötlet kb. fél éves korban családi napközibe adni a babát? Heti max.3 napra gondoltam, a többi napon családtag vigyázna rá. Nagyon közel lenne hozzánk.

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 23:52
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
77%
Fél éves baba még nagyon pici :S Szerintem egyáltalán nem jó ötlet, maximum 1-1.5 éves korától!
2013. jan. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
74%
Ha van más megoldás szerintem ne, nagyon kicsi még. Vissza kell menned dolgozni?
2013. jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
70%

Nem!

Félévesen még nagyon pici ehhez!

2013. jan. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
49%
Csak Magyarországon vannak ezen igy fennakadás, hogy milyen pici, 3 évig anyuka legyen otthon vele. Kulfoldon visszamegy anya dolgozni 6 hónap -vagy meg rövidebb idő utan- a gyerekre meg vigyáz a bebiszittert/bolcsi/akármi. Semmi baja nem lesz a gyereknek. Ha te igy szeretnéd, akkor csináld.
2013. jan. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
60%

Külföldön ez bevett dolog, és ha szükséges, akkor inkább fél évesen, mint 1 évesen add be. 1 évesen már nagyon kötődik, nehezen szokik be. Csakis olyan helyre, ahol meg vagy győződve, hogy nem rideg-tartásban lenne, hanem ringatják, megnyugtatják, ha sír, beszélnek hozzá.

ÉN nem adnám be semmi pénzért, hisz ekkor kezd igazán kötődni, kommunikálni, de ha beadod, a Te dolgod, biztos megvan rá a jó okod.

2013. jan. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
100%
Igen de talán külföldön megvan oldva, ha a babát szoptatni szeretnéd akkor is tudod. Na már most itthon mondj egy olyan helyet ahol lehetséges a kizárólagos anyatejes babádat szoptatni?
2013. jan. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:
vissza is kell, és vissza is szeretnék menni.
2013. jan. 13. 10:00
 8/60 anonim ***** válasza:
50%
Akkor mi a kérdés? Egyértelműen csaladi napközi es a családtag.
2013. jan. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:
itt nálunk tényleg nagy baj, hogy nincs megoldva. van távolléti dolog, vagy nem tudom hogy hívják, és azt sem, hogy még érvényben van-e. mondjuk nálunk nem lenne megoldható.
2013. jan. 13. 10:02
 10/60 A kérdező kommentje:
szerintem manapság ritka, hogy valakinek a helyét akár 1 hónapig is tartják. szerintem a fél év az korrekt, annál tovább én sem várnám el. :)
2013. jan. 13. 10:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!