Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » VAn más megoldás is? Vagy...

VAn más megoldás is? Vagy marad az állandó mosás?

Figyelt kérdés

A lányomra nem tudom már ráadni este a pelenkát. Viszont nagyon ritka az ha felébred,hogy pisilnie kell, van hogy csak akkor szól,amikor már egy jó nagy adag pisi is kijött(többi megy a bilibe), vagy fel sem ébred rá.

Délután már nincs pelusa, nem is pisil be.


2013. jan. 21. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez esetben ne add rá már a pelust éjjelre. Hallottam arról egyébként ,hogy egyesek gumilepedővel mérséklik az ágy szennyeződését.

Az életkort (és nemet) mindig írd ki (mármint a gyermekedét), légyszi, mert alapvető a megfelelő válaszadáshoz, a legtöbb esetben.

2013. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az ágynemű alatt persze van gumilepedő.


Egyébként kislány és 27 hónapos lesz

2013. jan. 21. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Gumilepedő és mosás...

A fiam 3,5 éves, de vannak időszakok(6 hónap száraz 1 hónap pisi 6 hónap megint száraz) amikor teljes nagy generálon esik át az ágya(a takaró a pléd a lepedő, múltkor a párnája is pisis volt) minden reggel, még jó, hogy 30 perces a mosás, így ha rohanás van is kimosódik, az ágy kop-kop nem pisis...

(ilyenkor napközben is bepisil:S)

2013. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ágytisztaság általában csak 4 éves kortól kezd mérséklődni, hormonális változások hatására. Onnantól heti egyszeri ágybavizelés még nem utal problémára.

Messze vagytok ettől, épp csak 2 éves a kicsid, még el kell fogadnod, hogy nem ágytiszta.


Első voltam.

2013. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!