Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek hogy ne sirva...

Mit tegyek hogy ne sirva menjünk minden reggel oviba?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 16:40
 1/7 Golan Trevize ***** válasza:
Hény éves? Mióta jár oviba? Amikor már otthagytad, sír?
2013. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zseZsomi válasza:
0%

Tipp1:vegyél neki néha nyalókát úgy, hogy azt mondod neki hogy ezt a nyalókát csak akkor kapja meg ha uton jo lesz

Ezt úgy hetente 2-3szor

Aztán egyre kevesebbszer adsz neki nyalókát

Tipp 2:mond neki azt hogy a többi társa nyugott csak õ ilyen hisztis.(csak valahogy úgy kedvesebben)

2013. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Beszoktatás alatt vagyunk harmadik hete jár az első héten boldogan ment mindenkinek híresztelte hogy ő már oviba jár és a második héttől minden nap úgy kel fel hogy nem akar oviba menni és végig sírja az utat és ott is mikor otthagyom aztán megnyugszik ha eljövök.
2013. jan. 22. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Idővel javulni fog. Teljesen normális a kislányod viselkedése. Első héten még tetszett neki az új helyzet, aztán most jött rá, hogy ez bizony tartós állapot. Ha utána feloldódik, jól érzi magát, ne aggódj. Ez a sírás az elválástól van, leginkább neked szól. Próbáld ilyenkor terelni a figyelmét, valami vicces dolgot mesélni, viccesen öltözni, stb...
2013. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a második hét is sajnos sirással telt mikor beadom alig birják leszedni rólam és 11 oráig ameddig ottvan végig pityereg néha még hisztizik is hogy haza akar menni nem tudom hogy könnyithetnék a helyzetén mit mondjak már kipróbáltam sok mindent
2013. jan. 25. 16:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól fél, hogy nem fogsz érte menni.

Ha van az ovi szobájában egy óra, akkor mutasd meg neki, hogy ha a kicsi mutató odaér, akkor Te már biztosan ott leszel érte. Nem kell neki a számokat tudni, csak mutass rá a 11-esre, vagy arra a számra, amikor tényleg ott vagy érte.

2013. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia Lucapanna!Köszi hogy írtál már 3 hete járunk és hát reggel nem sír mikor megyünk meg mikor otthagyom akkor sem de utána kis idő múlva kezdi és fél 12-ig van ott addig sír és nem akar se enni se inni.Nem tudom meddig lesz ez így de nagyon rossz így otthagyni és én lassan kezdek dolgozni.
2013. febr. 4. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!