Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányomnak a sterimal...

Kislányomnak a sterimal sprayvel fújtam be az orrát?

Figyelt kérdés
És azóta taknyol! Normális ez?
2013. jan. 24. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
A Sterimar orrspray arra való, hogy feloldja az orrváladékot, ami ezután könnyebben tud távozni. Nem arra szolgál, amire a másfajta orrpray-k. Ez csak arra, ha orrszívóval szívod az orrát, akkor előtte befújsz, majd kiszívod neki az orrát. Ha szükséges, nem tudom mennyi idős, akkor pluszban lehet orrcseppet vagy orrspray-t használni.
2013. jan. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Illetve, ha már nem orrszívóval szívod neki, hanem zsebkendőbe fújja, akkor is befújsz neki vele, vársz egy kicsit, míg feloldja a váladékot és utána alaposan ki kell fújni az orrát.
2013. jan. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Két és fél éves és kiszívtam neki,de továbbra is folyt, jött belőle!
2013. jan. 24. 10:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Éppen erre jó a spray, hogy oldja, kimossa az orrot, és ne sűrűsödjön be.
2013. jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor lehet nem szívtad neki ki eléggé, jól mozgasd meg az orrszívó fejet, felfelé is, lefelé is és annyiszor szívd, ahányszor csak szükséges. Ha nagyon sok az orrváladék, akkor lehet, hogy óránként kell majd szívnod.

Az a jó, ha mind kijön.

2013. jan. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális, pont jól működik a spray. valószínűleg nem ürült ki rendesen a váladék, ezen segített a Sterimar. Ha szívod az orrát, a másik oldalon, az orrnyeregnél finoman masszírozd a mutató ujjaddal, az is segít. nekem ezt fül-orr-gégész mutatta. Ha taknyos, folyamatosan tisztítsd az orrát, nehogy valamelyik orr melléküreg begyulladjon, vagy a füle esetleg.
2013. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!