Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen vitamint adjak két...

Milyen vitamint adjak két éves kislányomnak, aki februárban megy bölcsibe?

Figyelt kérdés
Tapasztalatból tudjátok hogy jó...Szeretném elkerülni az egy hét bölcsi egy hét itthon szitut:)
2013. jan. 12. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nem fogjátok elkerülni a betegségeket....

A vitamin nem garancia, hogy nem kap el semmit.

Immunrendszer függő is. Van akinek erősebb, vitamin nélkül is megússza a legtöbb nyavalyát, van, aki vitamin szedése mellett is elkap ezt-azt, esetleg annyiban segít, hogy könnyebben átvészeli.


Én október óta adom fiamnak a Aloe vera berry nektart, mégis szeptember-decemberig 1-1,5 hét bölcsi, 1,5-2 hét itthon. Mindig ugyanazzal, hurutos köhögés, színes taknyolás. Tán annyit segített a lötyi, hogy nem volt sosem láza. December óta a nektár mellé adom a szintén FLP Kids multivitamint. Eddig még bírja (kopp-kopp), kíváncsi vagyok meddig...

2013. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom október óta bölcsis, Béres Csepp+Cebion kombinációt kapja minden nap és még eddig hál istennek nem volt beteg....Remélem nem is lesz.....Ja és a bölcsibe minden héten 2xfél órát mennek sószobába...szerintem az is nagyon jó. Ha van a közeletekben ilyen sóbarlang szerűség vidd el néha.
2013. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!