Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évesen milyen sportot...

3 évesen milyen sportot javasoltok kislányomnak? Esteleg tapasztalatot írnátok?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy mozgásigénye van, szeret mindenre felmászni, gondoltam szertornára, vagy valalmi ilyesmire, amiben van kihívás, így olyan mint pl balett szóba sem jöhet. Köszi
2013. jan. 8. 10:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A balett nem kihívás??? Hááát, akkor neked löveted nincs, mi is a balett. Minden tánc alapja. S mint ilyen az egyik legnehezebb.


3 évesen amúgy kb ovitorna.

2013. jan. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
úszás
2013. jan. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Mara Acoma ***** válasza:
Nem kicsi még a szertornához? Úszás, bicajozás, sok kirándulás, fogócska, sárkányröptetés, focizás....
2013. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem lebecsülni akartam a balettet, tényleg nem ismerem, de valami mozgalmasabbra gondoltam, ami egy kicsit bohókásabb, az nekem olyan szigorúnak tűnik :) Az úszás is jó ötlet, de még kicsi hozzá azt mondtákaz usziban.
2013. jan. 8. 10:18
 5/17 anonim ***** válasza:
Minden sporthoz kicsi még.
2013. jan. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mennyire kötné le a figyelmét akár milyen torna, vagy foglalkozás. Látom rajta, hogy volna még igénye valamire, az oviban van torna terem, állandóan a borsásfal tetején van, meg a zsámolyokon ugrál, ezért gondoltam a szertornára. Voltunk cirkuszban és nagyon tetszettek neki a trapéz, meg a lányok, akik ugra-bugráltak.
2013. jan. 8. 10:21
 7/17 anonim ***** válasza:

Ovitorna?

Nálunk van Manóaerobic, táncolnak, ugra bugrálnak, sőt még koreográfiát is tanulnak, ami persze soha nem sikerül valami jól, mikor előadják, de hát ennyi idős gyerekeknél ugye nem is ez a lényeg. 35-en járnak, egytől egyig imádják és általában jól megizzasztja őket a tánctanárnéni, mert csupa víz az összes mire kijönnek, pedig fél óra az egész.

Ha nem élsportolót akarsz nevelni, akkor ennyi bőven elég neki, a szertorna pedig nem ennyi idős gyereknek való. Valami kis ugri-bugri tánc tökéletesen megteszi, vagy az úszás, ahogy már előttem is írták.

2013. jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én nem voltam 3 éves mikor elkezdtem balettozni és latin táncolni...vagyis először csak ilyen csoportos egyénibe jártam aztán páros és később verseny tánc!!

Én imádtam!! Sztem. a tánc a jó egy ekkora gyereknek!

2013. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 LI.ZI válasza:

3 évesen bármit elkezdhettek, ami a gyereket érdekli, és leköti, de csak olyat, ami nem teljesítmény elvű, vagy versenyzés alapú, mert ezek elvehetik a kedvét mindentől.

Az úszás tényleg jó, de bármit választotok inkább most még az a kérdés jó "oktatót" vagy helyszínt találtok-e. Mindent meg tud szerttetni vagy utáltatni egy oktató, óradó. Ja és nem mellékesen először olyasmit kéne találni, ami nincs túl messze a lakástól, vagy az ovitól, és nem kell egy órát utazgatni ide-oda, ez inkább magatokkal szemben lehet fontos.

2013. jan. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3 eves lesz jovohonapba es o uszni jar hetente 1-szer. Egesz eddig be kellett mennem vele a vizbe de most mar egyedul megy be. Egy uszomesterre csak 2 gyerek lehet egesszen 5 eves korig (legalabbis ahova en hordom a kisfiam) es a szulo meg ott ul a medencenel. Mi mar eleg regota kezdtuk. Az elejen honapokig ilyen jatszas szeru volt (enekles, pancsolas, gumi allatokkal valo jatszas, karuszo...) aztan fokozatosan szoktattak oket ahoz, hogy lemeruljenek. Persze most is inkabb jatekos mint uszas. Jatekokat meg karikakat szoktak bedobalni a vizbe es neki be kell ugrani meg fel kell hozni. Most majd 3 eves kor utan (a mi helyzetunkben majd aprilistol mert akkor indul a kovetkezo szezon) kezdenek arra koncentrallni, hogy nyujtott karral usszanak stb. mert most meg csak kaprigalnak maguk elott. :) Kisfiam imadja.
2013. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!