Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meg tudom tanulni hogyan...

Meg tudom tanulni hogyan foglalkozzak gyerekekkel (5-14), ha ki nem állhatom őket?

Figyelt kérdés

Múzeumban dolgozok jelenleg és gyerekeknek kéne foglalkozásokat tartanom természettudományos témában. Általában csak elmondom a "tananyagot" közérthetően, a kezükbe adok ezt-azt, de ennyi. Nem tudok miről beszélgetni velük a témán kívül vagy jópofizni, és a távolságtartásom miatt olyan feszült és lehangoló nekik is szerintem a dolog.

Nem szeretem a gyerekeket, olyan egyszerű lelkek még...

Bocsánat, de így érzem! Kutató vagyok, szeretem a szakmámat és szívesen adok át tudást fiataloknak, de nem tudom hogyan bánjak a skacokkal!



2013. jan. 24. 14:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Adtatok hasznos tanacsokat, amit meg fogok probalni.


Az utolso valszolonak is igaza van: a jovoben azert igyekszek majd a kutatoi palyan maradni, mert abban erzem jol magam.


Egyebkent kulfoldon dolgozom, tehat a Ti gyerekeiteket nem fenyegeti a problema.

2013. jan. 25. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!