Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most igy télen hányszor...

Most igy télen hányszor mossátok a gyerek haját? 2.5 éves,

Figyelt kérdés
hányszor vágtok körmöt, esetleg ha van olyan anyuka ki is festi neki? (én még sose csináltam olyat mielőtt megvetően néztek rám)
2013. jan. 25. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Hajat általában heti 1x mosok neki, ha nem történik semmi. A körmét is egyszer vágom, elég gyorsan nő.
2013. jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindkettőt hetente 1x.

Nem festem a 6 éves lányom körmét, az az igazság, hogy nem is lenne mivel (a magamét sem festem). :))

2013. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hetente 1x mosom a haját (ha csak nem valami miatt hamarabb koszos nem lesz).

Kb. 2-3 hetente kell körmöt vágni. Nem festem neki, eszembe sem jutott.

2013. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hetente mosom a haját és vágjuk a körmét. Nem festem a körmét, eszembe sem jutott festeni.
2013. jan. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először úgy olvastam, hogy van- e olyan, aki festi a gyerek HAJÁT?:DD



Hajmosás minden szerdán van:)


Körömvágás: különböző a gyakoriság, mert ha hamarabb megnő, akkor gyakrabban vágom neki, de kb heti gyakoriságra jön ki. Minden nap megnézem, és ha már hosszúnak találom, akkor "nekiesek az ollóval". A kezén gyakrabban kell vágni mint a lábán.


Mivel fiú ( 2 éves), fel sem merült a festés gondolata. Te ismersz olyat, aki ilyen picinek lakkozta a körmeit? Egy művész lehet:))

2013. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk vasárnap van hajmosó/körömvágó nap!

Fiaim vannak

2013. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!