Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Többgyerekes, dolgozó anyukák!...

Többgyerekes, dolgozó anyukák! Van jogosítványotok, autóval jártok dolgozni, a gyerekekért?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Van sajat autom, de azt a parom hasznalja, mert en szerencsere kaptam egy ceges kocsit, igy azzal hordom a gyerekeket.

Muszaj is kocsival jarnom, mert szornyu itt a kozlekedes (Bp meletti kisvaros). 10 km-re dolgozom, az ovi 3 km, ossz. 30 perc alatt megoldom reggel, hogy elviszem a 2 gyereket es beerek a meloba.

Kocsi nelkul min. 1,5 ora lenne...

2013. jan. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz nekem csak egy ovis fiam van de ha lenne teso akkor is ugyan igy lenne. Nekem is van kocsim meg a ferjemnek is. En reggel 9-tol deltuan 5-ig melozom igy 9-re viszem a fiam az oviba es ott van nem messze az ovitol a melohelyem. A kisfiam beadom 8:45-kor es irany a melo. A ferjem reggel 7-tol melozik delutan 3-ig igy o is autoval viszi haza a kisfiam par percel 3 ora utan. A bolcsi meg ovi mellett van az ut masik felen a suli. Ezert is irtam, hogyha akkar tobb gyerekem is lenne ugyanez lenne a megoldas.
2013. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jogosítványom van, de nem nagyon vezetek, az autót a férjem használja. Reggel együtt autóval, délután egyedül villamossal, ill. gyalog jövök velük haza. (Bölcsi, aztán ovi.)
2013. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van jogsim, autóval járok dolgozni. Reggel 7 előtt viszem a két gyereket oviba, onnan megyek dolgozni fél 8-ra.

Férjem reggel 7-re megy. Délután férjem megy a gyerekekért fél 4 körül. Én 4-ig dolgozom, ha minden kötél szakad én is el tudok menni a gyerekekért, de eddig még nem fordult elő sokszor.

Faluból járunk városba dolgozni, 2 autóval, ovi a faluban van.

A gond akkor lesz, ha a nagyobbik megy már suliba, mivel szerintem 7 előtt nem vihetem oda az iskolába majd. De még van 1,5 évünk kitalálni mi legyen.

2013. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1 kocsink van, én azzal járok melózni, (a város másik végében van, ráadásul két műszak és éjjel már nem lenne hazafelé tömegközlekedés egyáltalán, gyalog meg hosszú-nehézkes, főleg így télen. Nyáron sokszor bicóztam, de elég gáz csatakosan kezdeni a műszakot...)

A bölcsi és az ovi itt van a lakótelepen ahol lakunk, szóval ehhez nem kell autó.

Ha délutános vagyok, akkor én viszem reggel a kicsiket kb 9-re, és apjuk begyűjti őket hazafelé du fél 4-4magasságában. Már alszanak mire hazaérek. Ha délelőttös vagyok, akkor hajnalban indulok, amikor ők még alszanak, férjem kelti-reggelizteti-osztja szét őket az intézményekbe, én meg hazaesek 3-ra és megyek is értük azonnal.

2013. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!