Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik olyan hogy bentlakásos...

Létezik olyan hogy bentlakásos óvoda?

Figyelt kérdés

Mert néha azzal fenyítem be a 4,5 éves fiamat hogy ha nem bír magával beadom és nem jöhet haza csak hétvégén!

Nagyon nem hallgat ránk és iszonyu eleven ,alig eszik ,válogat !!

Anyu azt mnodja tulreagálom!

Nem jár oviba mert itthon vagyok a 6 hós hugával és nem akarom hogy hazahozza a betegségeket

Előre is köszönöm


2013. jan. 25. 22:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Nem olyan nincs.

Anyunak is volt néha ilyen vicces kedve, múltkor meg is jegyeztem neki nembaj anyu én meg nyugodt szívvel adlak majd öregek otthonába :)

2013. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
88%
Szerintem hogy ha bevinnéd az oviba akkor se lenne semmi baja a kis tesójának .. ami azt illeti nincs bentlakásos ovi ... amit elkészítesz neki ételt azt tedd elé ha meg válogat így járt! majd meg esz hogy ha éhes és majd rájön hogy hoppá ez nem is olyan rossz... mikor én kicsi voltam rengeteget válogattam ,és ezt megcsinálták velem amit leírtam azóta mindent megeszek :) vagy pl ha minden aznapi ételt megeszik amit aznap adsz neki akkor jutalmazd meg pl játszasz vele vagy valami de semmi féleképpen ne édesség legyen! megértem hogy aggódsz hogy betegséget ne vigyen haza de így mind két kicsi szervezete túl gyönge lesz és hajlamosabbak lesznek majd a betegségeket könnyebben elkapni !
2013. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
Te komolyan azért beadnád a 6 éves gyerekedet bentlakásos oviba, mert eleven, rosszul eszik és hazavisz betegségeket a kicsinek? Jó ég, milyen anya vagy te? Nem hiszem, hogy lenne ilyen ovi, mert remélem, ez csak neked jutott eszedbe.
2013. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Fura nevelési módszered van. Mert a gyerek pontosan tudja is, mi az a bentlakásos óvoda, igaz?

Fenyegetés, ijesztgetés nem nevezhető gyereknevelésnek.

Jövőre épp jó lesz annak a kisfiúnak, hogy óvodába kell majd járnia.

2013. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
15%

Utolsó!SZÖVEGÉRTÉS!!!!!!!!!!Nem adná be,csak próbál valahogy hatni a gyermekére!Jó hogy nem égeted el máglyán a kérdezőt,egyből!Istenem!

Nincs bentlakásos ovi,ahogy már írták is.Viszont lehet valami más nevelési módszert kellene kitalálnotok,mert ezzel ideig-óráig ki lehet húzni,de ahogy nő okosodik is és akkor mi lesz?Gondolom (és remélem) nem csak az a gond a gyerkőccel,hogy válogat.Ezen valóban lehet ám segíteni:elé teszed az ételt és kész.Eszi,nem eszi,nincs más.És hidd el,az éhség nagy úr ám!Ha valóban éhes lesz,meg fogja enni!Lehet lesz hiszti és társai,de ha mindig engedtek neki,abból nem tanul.

Én is megpróbáltam anno válogatni,hát édesanyám le is rendezte hasonlóképpen.És jéééé,tényleg megettm! :)

2013. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%
Bocsánat,már nem utolsó!
2013. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

bocsi de nem 6 éves ki irt 6 évest??

4,5 éves,és nem a huga miatt és nem a nem evése miatt

hanem mert annyira szófogadatlan!!!

És NEM természetesen nem adnám be!!!!!

2013. jan. 25. 22:14
 8/22 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm annak akedves válaszolónak aki megért!!!

Igy igaz csak hatni próbálnék rá!!

Köszönöm

2013. jan. 25. 22:15
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Csak ezzel nem azt éred el, hanem hogy fél és hisztis lesz.
2013. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Ennél jobban??

Kötve hiszem hogy hisztisebb lenne

De gondolom amint jobb idő lesz többet tudunk kimenni a szabadba akkor jobb lesz minden legalábbis remélem!

2013. jan. 25. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!