Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik olyan hogy bentlakásos...

Létezik olyan hogy bentlakásos óvoda?

Figyelt kérdés

Mert néha azzal fenyítem be a 4,5 éves fiamat hogy ha nem bír magával beadom és nem jöhet haza csak hétvégén!

Nagyon nem hallgat ránk és iszonyu eleven ,alig eszik ,válogat !!

Anyu azt mnodja tulreagálom!

Nem jár oviba mert itthon vagyok a 6 hós hugával és nem akarom hogy hazahozza a betegségeket

Előre is köszönöm


2013. jan. 25. 22:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem mármost azért hisztis mert fél, hogy elviszik. Amikor először mondtad neki, az helyet leülteted volna egy székre és nem kelhetett volna fel 3-4 percig na abból tanult volna.
2013. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
de ha eszedbe sem jutott beadni, akkor minek tetted fel a kérdést? akkor nem mindegy hogy létezik vagy sem? a 4,5 éves úgysem fog utánajárni
2013. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%

amúgy van ilyen, nagyon beteg, sérült gyerekeknek :(

szerintem ez egy ritka sz@r vicc, fenyegesd inkább mással.


de ha ennyire sok az energiája amit nem tud levezetni, miért nem viszed oviba? neki már szüksége van rá!

6 hónaposan már azért nem annyira pici a kicsi se, hogy túl kelljen félteni, elég rosszul hangzik amit írok, de ha hazahozza a betegségeket a nagy, legalább túl lesz rajta a kicsi is, aztán ha ő bekerül a közössége, már túl lesztek a nagyján.

2013. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
96%
Pedig lehet jót tenne neki az ovi! Na, nem a bentlakásos.... :) Mással nem biztos, hogy elevenkedne. Meg a csordaszellem! Ha látná, hogy más mit csinál, ha jól csinálják dícséret van, rosszasságért bünti, talán ő is alkalmazkodna. Az én fiam is eleven kisördög, kifogyhatatlan energiával, de az oviban mégis dícsérték milyen ügyes. Volt, amíg meg nem született a tesó 4 hónapja, azóta vannak problémák, talán most kezd helyreállni a rend. Nálatok nem lehet a tesó az ok? 4,5 éves az én nagyobbom is.
2013. jan. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%
Vlaszeg épp azért ilyen mert nem jár oviba már rég közösségben lenne a helye. Add be szépen a kicsinek semmi extra baja nem lesz max megerősödik az immunrendszere.
2013. jan. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
87%

Egy ekkora gyerek már nagyon igényli a saját korúak társaságát. Fél év múlva úgyis kötelező lesz beadnod, akkor nem fogja majd hazavinni a betegségeket???


Azért hisztis, mert szét unja az agyát, és nem vagy következetes vele. Csodálatos módon nekem a három gyerekem csak párszor hisztizett, baromi rövid úton leszoktak, amikor lett következménye. Pedig egyáltalán nem különleges gyerekek.

2013. jan. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
87%

Akkor ő még sosem járt oviba?

Hidd el, hogy kevés vagy már neki, még akkor is az lennél, ha egész nap 24 órában csak vele foglalkoznál,ami nyilván most a kicsi miatt közel sincs így.

Kell neki a közösség, valahol meg kell tanulnia a szociális szabályokat. Hidd el, hogy a legtöbb gyerek sokkal gyorsabban és hatékonyabban fejlódik óvodában,(idegen gyerekek, és felnőttek között, mert az utánzás, a mintakövetés ebben a korban az alapvető viselkedésforma.


Te otthon vagy egyedül, fáradt, ideges, a gyerekek leveszik a "rezgéseidet" és ők is pontosan ugyanezt tükrözik vissza.

2013. jan. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem az a baja a kisfiadnak,hogy otthon van állandóan veled,egy kisgyerek már 1,5-2 évesen igényli a társaságot,nemhogy 4,5 évesen.Irassd be oviba, nem lesz baja a húgának,max erősödik az immunrendszere,már 6 hónapos nem újszülött.Szerintem inkább küld be a szobájába büntetésként vagy állítsd sarokba ne ilyennel fenyegesd.
2013. jan. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
80%

3-as vagyok.


Köszi a kioktatást 5-ös, de legközelebb tartsd meg magadnak, mert nem érdekel. Nem mindegy, hogy van-e ilyen ovi, ha a kérdező nem akarja beadni? A gyerek úgysen fog tudni utána járni. Viszont azt el fogja érni, hogy amikor oviba kerül, félni fog, hogy otthagyja az anyja, akkor meg majd csodálkozni fog, hogy vajon miért utálja az ovit. Büntetni kell, nem ijesztegetni. Egyébként monjad azt neki, hogy elküldöd majd egy svájci magániskolába, ha rossz, mert olyan biztos van. És igen, elítélem azt, aki ennyire nem bír a gyerekével, hogy ilyenekkel fenyegeti.

2013. jan. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem fenyegetni kell, hanem nevelni. Ha ennyire nem bírsz vele, menj nevelési tanácsadóba, segítenek.
2013. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!