Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik olyan hogy bentlakásos...

Létezik olyan hogy bentlakásos óvoda?

Figyelt kérdés

Mert néha azzal fenyítem be a 4,5 éves fiamat hogy ha nem bír magával beadom és nem jöhet haza csak hétvégén!

Nagyon nem hallgat ránk és iszonyu eleven ,alig eszik ,válogat !!

Anyu azt mnodja tulreagálom!

Nem jár oviba mert itthon vagyok a 6 hós hugával és nem akarom hogy hazahozza a betegségeket

Előre is köszönöm


2013. jan. 25. 22:01
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Ur isten ennyi kérdésre nem tudok válaszolni, de megpróbálok!

De igen járt oviba 3 éves korától ,az ovivégéig ,de nem volt értelme max az hogy hála istennek megint kapott vagy 5 x antibiotikumot hurrá fa....sza.!

Egyébként a hócipőm tele volt hogy mindig beteg volt!!

Aztán terhes lettem addig ő járt még oviba ,aztán kivették az orrmanduláját, aztán nyárra levittük a papájához nyaralni.

Maj juliban megszületett a hugi ,és szeptemberben volt 2 NAPOT OVIBAN és megint beteg lett, ujabb antibiotikumos kúra ,és azt mondtam elég nincs ovi és kész!!Ugy hogy most itt tartunk ,és majd márciusban talán merem vinni oviba! amugy köszönöm mindenkinek a választ

2013. jan. 26. 13:01
 22/22 anonim ***** válasza:
Amugy létezik bentlakosás iskola. Kőszegen van egy kisegitő és beszédjavitó álltalános iskola oda olyan gyerekeket is felvesznek akik normálisan tudnak gondolkodni csak például gyógytornára kell járniuk mert most épitetek a suliban uszodát is. Ott van bentlakásos ovoda és iskola és nagyon szigorú hely mondhatni majdnem olyan mint az Abigélbe volt csak annyi a különbség nincs egyenruha a hajat nemkell befonni és vannak bejárosok is de akik a kollégiumban vannak azokkal nagyon szigoruak D D .
2013. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!