Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Három éves óvodás kisfiam...

Három éves óvodás kisfiam reggel óta rosszul érzi magát, hányingere van. Vírus lehet?

Figyelt kérdés
Elképzelhető, hogy most van ilyen vírus, amitől hányingere lesz a gyereknek? Gyomorrontás kizárva, mert a családból másnak nincs baja. A torkát fájlalta, de nem piros. Van esetleg valaki hasonló helyzetben?
2013. jan. 26. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért mert másnak nincs, neki még lehet gyomorrontása. De különben nálunk például van valamilyen gyors lefolyású hányásos, hasmenéses vírus.
2013. jan. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Innen lakatlan bán szerinted hogy fogja bárki is megmondani??? Lehet hogy gyomorrontas, lehet hogy kezdődő torok gyulladás, lehet hogy Rota vírus, szalmonella, agyhártyagyulladás.... Bármi lehet. Ha aggodsz, orvos.
2013. jan. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást. Ami azt illeti a mi óvodánkban is volt hányás hasmenéses vírus, mi át is estünk már ezen.. de ez most más. Egyszer hányt, nem többször, de maga az inger megmaradt. Még a B6 vitamin sem segít... :( Szerintem ezt nem étel okozza, mert akkor a család többi tagjánál is jelentkezett volna.. van egy két éves lányom is.
2013. jan. 26. 09:08
 4/9 A kérdező kommentje:
A kérdés mindössze annyi, hogy vírus okozhat-e kifejezetten csak hányingert..? Szerintem nem, ezért kérdezlek titeket.
2013. jan. 26. 09:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Okozhat.
2013. jan. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak a torokfájás is okozhatja.Az én kisfiamnak majdnem mindig okozza.2,5 éves.
2013. jan. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igenis okozhat hányingert a vírus.

Főleg a mostani, bár most is van többféle hányós sz@r.

Én pl. volt, hogy egy egész napig kínlódtam hányingerrel, majd utána nekiálltam futkározni a wcre...


jobbulást

2013. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, létezik olyan, hogy egy vírus fertőzés "csak" hányingert produkál. 13 éves lányomnál már minden előfordult, amit el lehet képzelni, volt olyan eset is, amikor 2-3-4 napig hányingere volt, hígabb széklete, de nem igazán hasmenés, aztán elmúlt.

De bármilyen betegség kezdődhet émelygéssel egyébként. Ha pedig átesett nemrég egy hányás-hasmenéses fertőzésen, akkor az is lehet, hogy az megviselte az emésztőrendszerét, nehezebben emészt, mert a bélflóra egyensúlya felborult, és így az az étel is problémát okoz, ami nektek nem. Javaslom, hogy adj neki Normaflore-t, és lehet, hogy az rendbe is teszi.

2013. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jobban van már a kisfiad?
2013. jan. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!