Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet a baja az 5 éves...

Mi lehet a baja az 5 éves kislányomnak? Hasi fájdalmai vannak. Lent.

Figyelt kérdés
Tavaly decemberben kezdődött nagyon fájt a hasa, görcsölt, főleg este sírt tehetetlenek voltunk. Minden nap dokihoz vittem a fájdalmai miatt. 3-ik napra kakált ez tény, de nagyon ritkán van ilyen. Nem tömjük édességgel, csokival meg végkép nem. 3-IK nap ultrahangra küldött minket az orvos de semmit nem találtak minden jól működik és a véreredménye is jó volt. Aztán elmúlt pár napra rá. Néha panaszkodott, most meg megint elkezdődött csak szerencsére még enyhébb tünetekkel. Tapasztalt valaki ilyesmit? Nincs láz, hasmenés, most még a széklete is jó.

2013. jan. 26. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem voltatok gasztroenterológusnál? Talán ő többet tudna segíteni. Nem vetted észre, hogy valamilyen étel után van-e a panasza? Ha görcsöl a hasa fektesd a hasára és tapintsd meg a köldöke körül, ha ott van a görcs, akkor általában emésztési probléma. Nálunk is így volt. Nálunk még tünetek voltak az állandó bőrviszketés kiütés nélkül, felső légúti megfázás ok nélkül.
2013. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jégtánc ***** válasza:
Nem lehet hogy valamire allergiás? Nem mindig kiütés a jele.
2013. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szoktam nyomkodni a hasát amikor fáj, de semmit nem tapintottam ki. Máshova még nem vittem el, a doki nem javasolt ilyesmit.De ezek után fogok kérni hétfőn beutalót, háta megtudjuk mi van. Rossz látni ahogy szenved és nem tudok segíteni.
2013. jan. 26. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
lelki ok?
2013. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szed valamit amit minden nap adsz neki?Pld béres csepp.Nem akarom rossz szinben feltüntetni a béres cseppet,mert nem mindenkinél jelentkezik ez,de kislányomnál savat csinált,és állandóan puffadt,fájt a hasa.Miután abbahagytuk a bérest,rá 3 hétre múlt el teljesen a puffadás,és azóta sava sincs,azelőtt tekeredett,lement négykézlábra,és úgy sírt,hogy fáj a hasa.
2013. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
barátnőméknél volt hasonló, csak 1 éven keresztül. minden este fájt a lány hasa, más tünet nem volt. már alvásvizsgálatra és pszichiátriára is vitték mire sikerült bejutniuk allergia tesztre. kiderült, hogy tej és liszt allergiás a kislány, azért fájt a hasa :(
2013. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!