Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szóltok, hogy feljelentett...

Mit szóltok, hogy feljelentettek egy 1 éves kisfiút? A mai híradóban volt.

Figyelt kérdés
Az alattuk lakó szomszéd jelentette fel, mert lehallatszik ha leejt egy játékot v. ha sír, stb.
2013. jan. 27. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Azt, hogy néha használhatnád a keresőt mert 10. perce volt ugyan ez a kérdés.
2013. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Röhej. :((

Sajnos mi is panelban lakunk, és az alattunk lakó is csomószor szól, hogy a kislányom hangos. :-//

Meg vica-verza, felettünk is egy házaspár lakik 1 éves kislánnyal, tényleg állatira lehallatszik, de hát egy kisgyereket, sőt még egy nagyot se lehet lekötözni...

Mi nem szólunk, mert minek? Úgysem tudnak vele mit csinálni...de az is tény, hogy nagyon idegesítő, pedig mondom, nekünk is kisgyerekünk van.


Sajnos a fal hibája, senki másé...élni, és élni hagyni...

2013. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Az tuti, hogy megőrülnék tőle én is.
2013. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dili házba az öreggel!!!!ez nem normális
2013. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Kinek képzeli magár ez a tahó???? Jó, hogy már kötik gúsba azt a szegény gyerkőcöt. Mit vár egy 10 hónapostól? Az én 1 éves fiamtól már régen agyvérzést kapott volna, felháborító, hogy miket engednek maguknak a ráérő nyugdíjasok.
2013. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A fickó azt nyilatkozta, hogy a család fordított életet és és éjjel vannak a zajok. Éjjel dobálja a gyerek a játékot és visítozik. Ha ez igaz (esetleg), akkor azért van benne valami. Én is laktam panelban, hát tud durva lenni. :S

Nem gondolom, hogy a feljelentés a megoldás. Mi megoldottuk 1-1,5 cm vastag habszivacs szőnyeggel és elég sokat tompított.

Viszont a nappali zajok ellen nem értem mit lázad,még ha nagyon durva,akkor is patkány dolog egy 1 éves kisfiúra ilyen panaszt tenni! :(

2013. jan. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!