Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olvastátok ezt a hírt, én...

Olvastátok ezt a hírt, én most láttam a híradóban?

Figyelt kérdés

[link]


Remélem kivégzik!


2012. jún. 27. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen,sajnos olvastam. :(
2012. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Az ilyet szarrá kínoznám,mielőtt kivégzik :( hülye kur.va...
2012. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 nyunyi84 válasza:
50%
Egyet értek a 2. válaszolóval X(
2012. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Iszonyat, nem írom le, szívem szerint mit tennék vele, mert az nem tűr nyomdafestéket.
2012. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Olvastam,megviselt!!!
2012. jún. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Úrrristen..Én eztnem hiszem el!

Mi a büdös franc folyik ebbe a világba??

Nagyon megviselt..különösen hogy látni a videon a két eleven kis srácot..és az a büdös k.rva meg ugy csinál mintha a szemetetdobta volna ki! D.g.lj.n meg!

Ne haragudjatok nem káromkodok csak nagyon ritkán de ez tul megy minden határon..

2012. jún. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%

Tuti, hogy nem volt normális a nő (egészen biztosan őrült, aki ilyet tesz).

Ha a bíróság szerint is, akkor sem kivégzés, sem börtön nem lesz, berakják egy elmegyógyintézetbe.

2012. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Biztos hogy őrült, vagy be volt drogozva, de akkor is a legsúlyosabb büntetést érdemli már csak azért is, mert egy hangyányi lelkiismeretfurdalása se volt, olyan szenvtelenül viselkedett ami már önmagában gusztustalan!
2012. jún. 28. 07:21
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
tuti elmebeteg! még ha hirtelen felindulásból is ilyet tesz valaki, utána ráeszmél és kiborul vagy megbánja, de ez még vigyorog is a folyóson a tette után
2012. jún. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

Én a viedó után csak kapkodtam a levegőt,sirhatnékom volt és nem birtam megszólalni..annyira rémes..

És tényleg az a r-banc ott vigyorog utánna..

Az benne a szomorú hogy tényleg tuti elmebeteg és nem fogják elitélni..

Viszont ha az remélem meggyógyitják és tudatositják benne mit tett hogy ebbe örüljön bele ismét a szemétláda..

Az lenne neki a legnagyobb büntetés ha kigyogyitanák és felfogná hogy mit tett a saját gyermekeivel mert nyilván valóan nincs képbe a nő..Bár ezen kivűl lenne ötletem még hogyan büntetgetném..

Lányok az a két vidám kis srác..hogy szalad a pici..Én nem tudom felfogni..Teljesen a hatása alatt vagyok..

2012. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!