Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 3,5 éves gyereknek kell...

Egy 3,5 éves gyereknek kell még a karfa a szánkóra? Le akarom szereltetni de a férjem szerint még korai.

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk van rajta karfa, a lányom szereti, mert hátradől benne. De nem fontos, én már láttam ekkora kislányt egyedül hason lecsúszni a leejtőről, természetesen karfa nélküli szánkóval. És az oviban is mi vagyunk az egyetlenek, akik karfás szánkóval járnak.
2013. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lányom is 3,5 éves. Nekünk 2 szánkónk van, egy karfás és egy karfa nélküli. Ő sokszor szeret csak úgy ücsörögni és nézelődni szánkózás közben. Ilyenkor a karfásat választja, és nagyon kényelmesen elüldögél benne. De amikor vadabb hangulatában van, olyankor a másikat kéri, hogy azzal menjünk. Ilyenkor apa szalad vele mint a szélvész, és kisiklatja. A lányom meg őrülten kapaszkodik ilyenkor, és nagyokat nevet, élvezi. Tehát szerintem ez a korosztány még éppen határeset. Mert jó még neki a karfás is, meg már a másik is. Kérdezd meg a lányod neki hogy tetszik jobban .Ha akarja még had maradjon a karfa, de ha nem kéri, akkor mehet le róla. Jövő télen már szerintem a karfásat hanyagolni fogja a lányom. Vagy legfeljebb akkor ül majd bele, ha a kistesóval együtt mennek majd szánkózni, aki akkor ha minden jól megy nyár közepén születik meg, és már 6hónapos lesz télen.
2013. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 éves múlt a gyerekem, szereti a karfát. Így kényelmesebben ül, ha húzom, illetve ha csúszik le a dombról, akkor is jó a karfa.
2013. jan. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 éves lesz és karfa nélküli szánkónk van, már ügyesen kapaszkodik, tavaly 2 évesen még igényelte a karfát! Szóval szerintem a 3 évtől már lehet a karfa nélküli a szánkó, de ha neki úgy kényelmes, ha van karfa akkor maradhat!
2013. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!