Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti megsértődnétek anyósotokra...

Ti megsértődnétek anyósotokra ha úgy lenne ott Nála a kicsi gyereketek, hogy közben az övé lázas beteg és nem szólna róla?

Figyelt kérdés
Tegnap megbeszéltük anyósommal, hogy vigyáz a lányomra, mert én vizsgázom a héten és így lesz időm tanulni. A férjem lement a lányommal hozzájuk majd egy fél nappal később a telefonban közölte, hogy a testvérének láza van, csúnyán köhög. Mire én kérdeztem, hogy miért nem lehetett szólni nekem erről, akkor inkább nem küldöm oda a lányomat, hanem én fogtam volna és elmentem volna pl. a könyvtárba tanulni? Mire közölte velem, hogy neki is csak akkor szóltak róla, amikor már ott volt. Csak azt nem értem, miért nem lehetett reggel előre szólni, az én lányom 17 hónapos, megmondom őszintén nem hiányzik a betegség... Ti megharagudnátok? Megjegyeznétek Neki?
2013. jan. 28. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy szólnék, normális hangnemben megbeszélném vele, de nem haragudnék meg. Talán csak figyelmetlenség volt a részéről, vagy egyszerűen csak annyira segíteni akart, hogy nem gondolta tovább. Én szoktam szólni, ha ilyesmi van, és mindig meg is lehet beszélni anyósommal. Mondjuk 12 év alatt egyszer sem vesztünk össze, jó csapat vagyunk. :)
2013. jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, az a baj, hogy már volt ilyen. Ők azt mondják, hogy nem jön ki a szobából addig a beteg gyerek. De azért én meg nem vagyok annyira buta, hogy elhiggyem azt, hogy reggeltől estig Ő nem jön ki soha. De nem is várnék el ilyet, félreértés ne essék, csak legalább jelezte volna, nekem és akkor nem visszük oda ... Ez ilyen egyszerű.
2013. jan. 28. 16:42
 3/4 Golan Trevize ***** válasza:
74%

Én egyszer üvöltöttem anyósommal a telefonba, mert nem akarta megérteni, hogy ne jöjjön a 3 hónapos gyerekekhez úgy, hogy lázas, köhög, tüsszög, erős antibiotikumot szed.

A telefonban alig bírt beszélni, úgy be volt rekedve.

Össze kellett vele vesznem, hogy ne jöjjön...

Azóta még egyszer bepróbálkozott hasonlóval, de akkor már a feleségemnek is sikerült rövid idő alatt lebeszélnie róla...

2013. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért kell üvölteni? Jöjjön el és nem engedem be.Meg fogja jegyezni egy életre :D
2013. jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!