Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megnyugtatnátok kicsit?...

Megnyugtatnátok kicsit? Sérült vajon valami? (lent)

Figyelt kérdés

2,5 éves kislányom csúnyán nekiesett az ajtó zsanérjának a homlokával, egyből iszonyú nagy virsli lett rajta, be is feketedett, majd szétpattant a bőr is rajta...

Khívtam a dokit, 10 perc alatt ott volt, közben próbltam hideg vizes ruhát szorítani rá, de nem nagyon ment.

Doki azt mondja minden oké, elég alaposan megvizsgálta 2x is, közte eltelt még 10 perc. Azt mondja, csak ijesztő,de nem veszélyes, ha akarom8PERSZE HOGY AKAROM!!) vigyem röntgenre, de nem muszáj. A dokinknak 2 gyereke van, és nagyon alapos, adok a szavára, mindig elküld mindenhová, de ez most bakker irtó nagy pukli, és vére alatta... most alszik, és mi van ha alvás közben mégis történik "ott" valami, én meg itt ülök???

A pulzusát mérem egyfolytában..tiszta zaza vagyok...

Mindenképp elviszem, ha felkelt, tiszta ideg vagyok, és nagyon nagy lelkifurdallásom van...

írjatok már valamit légyszi, mert megőrülök itt magamban...:'''((

köszi


2013. jan. 29. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én inkább megnézetném, hogy teljesen megnyugodjak. :-/
2013. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ès össze varta a sebet? mert az is fontos, hogy ha az ott egy seb akkor hegnélkül forrjon össze.

Nálunk figyleni kell a gyereket. Elmondta mit kell figyelned?

2013. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
persze, írtam is hogy viszem, ahogy felkelt...
2013. jan. 29. 13:56
 4/11 A kérdező kommentje:

nem, nem kellett varrni, nem jól írtam, tehát hogy annyira felpúposodott, hogy majdnem szétpattan ott a bőr, de mégsem, csak majdnem...

Azt mondta, hogy ha látom, hogy a puppillája nem egyforma, vagy összevissza beszél, szédül, hányna, vagy a pulzusa emelkedik, vagy lemegy, akkor azonnal menjünk...


Neked mit mondtak mit figyelj??

2013. jan. 29. 13:59
 5/11 anonim ***** válasza:

semmi baja nem lesz.

Nekem nagyobbik kisfiam felső szemhéja felrepedt az ágy sarkától , több mint 1 cm hosszan dőlt belőle a vér és nem varrták össze. röntgenen annyi volt hogy kopony zúzódása, raktak rá egy fedőkötést és hazajöttünk. szépen beforrt, hajszálvékony csík maradt.

2013. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen ijesztő nagy sötét pukli még 1 évesen, egy kemény játékra esett rá, de hál'Isten nem lett baja. Hétvége volt, felhívtam az ügyeletet (miközben egy mirelitet szorítottam rá), és azt mondták, bármilyen fejsérüléssel inkább menjünk be, úgyhogy rögvest taxiba és bementünk, persze sokat kellett várni (a vállamon aludt közbe), aztán röntgen. Olyan másfél hét múlva már nem látszott semmi.
2013. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

jézus...ez is de durva...

én is azt hittem, hogy a szeme, nem láttam mi van, mert ugye üvöltött, és fogta az egész arcát a 2 kis kezével...

2013. jan. 29. 14:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Erre annyit, hogy a fiamnak szétnyílt a fején a bőr, mert nekirohant a szekrény sarkának. Kh-sebészet, rakják össze a gyerek fejét. Összehúzták, nem varrták, felküldtek gyerekosztályra, ott a doki flegnám, nem tört a feje, csak megszédült, akkor nem kell röntgen, azért figyeljem, ha elájul akkor sorry, jöjjünk vissza...

Szóval tök jó volt.

Egy másik kicsinek vmi csavar vagy mi állt a fejébe, hasonlóan a sebészeten ellátták a gyerek lukacskáját, a gyerekorvos meg kidobta őket, minek a röntgen...

2013. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ha vkit érdekel esetleg..:-)

Minden okés, csúnyán zúzódott valóban, de nincs bevérzés, vagy más ilyesmi...

48 óra fokozott, és további 5 nap megfigyelés...

Hát remélem nem lesz semmi...nagyon le-stresszeltem magam, és a lányomat is...

Most este édes volt, mikor elaludtunk, mondta, hogy beszélgessünk...:-)) és elmesélte, hogy beütötte a homlokát, vigyázzak a bibijére, de már nem is fáj, mert a kórházban megcsinálták...:-))

Egyem a kis szívét...

Jaj, el se tudom képzelni, hogy van olyan szülő, aki ezt az aggódást nap nap után átéli, sőt így él...maga a pokol...tényleg csak egészség legyen...

Mindenkinek köszi a hsz-t, és minden jót!

2013. jan. 29. 21:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök,hogy minden rendben van a kislányoddal!

Vigyázzatok magatokra,minden jót Nektek!

2013. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!