Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lejár a gyedem, a munkahelyeme...

Lejár a gyedem, a munkahelyemen közölték, hogy létszám stop van. Nem vesznek vissza. Aki járt már hasonló helyzetben, mennyi idő után talált másik állást?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Kötelesek visszavenni.Ne írj alá semmit.Igaz el is küldhetnek utána,de ha visszavettek ,jár végkielégítés és jobban járnak a maradsz ,mert járulék kedvezmény jár utánad.
2013. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom millióan vannak így. Nyilván függ attól, hogy hol élsz, milyen végzettséged van, mennyi gyakorlatod, stb..

Én direkt ezért, hogy nehogy így járjak amielőtt el akartam kezdeni dolgozni fél évvel bementem, és megkérdeztem, hogy mi a tervük velem.

2013. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem megszűnt a munkahelyem (vagyis kitelepült külföldre), mire a lányom 2 éves lett. Mikor elkezdtem szoktatni a családi napközibe, azzal egyidejűleg kezdtem munkát keresni, 2 hét múlva dolgoztam.
2013. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem fél évem van hanem 8 hónapom,azért én se az utolsó pillanatra hagytam.Legutóbb 1.5 év után kaptam munkát,most 2 picivel még nehezebben vesznek fel.Arra lennék kíváncsi mennyire elutasítóak a munkáltatók ilyen helyzetben.
2013. jan. 30. 16:03
 5/5 Golan Trevize ***** válasza:

De, visszavesznek.

Legfeljebb még aznap kirúgnak.

Kifizetik a felgyülemlett szabadságaidat, a felmondási idődet és a végkielégítésedet.

Utána te feljelented őket a munkaügyi bíróságon, mert:

- nem ajánlottak fel másik munkakört

- nem fogadod el az indoklást, amivel kirúgnak.

2013. jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!