Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem működött együtt 4...

Miért nem működött együtt 4 évesem a rutin vizsgálaton? Másnak is van hasonló problémája?

Figyelt kérdés

csak védőnői státusz vizsgálatra mentünk,semmi fájdalmas nem történt mint méredzkedés,fül és látás vizsgálat stb,semmibe de semmibe nem volt partner.nem akart ráállni a mérlegre,a fülhallgatót totál elutasította a szem vizsgálatot meg csukott szemmel csak azért is végig ordította.

annyira belelovalta magát hogy semmit nem volt hajlandó csak sírt,utána másfél óráig vigasztaltam.volt már ott nem volt gond vele sehol,orvosi vizsgálat simaán engedi bármit csinálnak,szépen beszéltünk kértünk,ígértünk,játszottunk,de ha nem akkor semmiért sem.A védőnő beírta hogy nem együtt működő,pedig bármit meglehet vele beszélni,okos értelmes,az óvónő is csak csodálkozott hogy ilyenen fent akadt.mi baja volt,ezt másodszor csinálta nekem hasonló vizsgálat lett volna 3 évesen is,akkor ugyanezt végigjátszotta.tényleg nem együttműködő?


2013. jan. 21. 11:25
 1/7 A kérdező kommentje:
és nem egy hisztis makacs gyerekről van szó,nincs dackorszaka sem.
2013. jan. 21. 11:45
 2/7 anonim ***** válasza:

,ezt másodszor csinálta nekem hasonló vizsgálat lett volna 3 évesen is,akkor ugyanezt végigjátszotta.tényleg nem együttműködő?


Tehát akkor ha jól értelmezem a 3 éves státuszon is ez volt!Lehet a doki vagy a védőnő nem szimpatikus neki!

2013. jan. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:) Életkori sajátosság.Semmi gond nincs a gyerekeddel,nehogy azt hidd hogy a doki vagy a védőnő fennakadt ezen.Ha a 6 éves státusznál van ugyanez na ott már lehet aggódni.Ilyenkor később újra próbálja a védőnő,nálunk ugyan ez volt,és ők nyugtattak meg,hogy ez ilyen korban semmit nem jelent.A négyéves státuszon már "együttműködött" csak a vizsgálat-szó nem hangozhatott el :)
2013. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az orvosnál semmi gond.pedig amióta ovis,voltunk párszor.voltunk fülészeten is,azt hittem helyben megműti a doktornő,annyi mindent megnézett rajta és egy szót se szólt,oltásnál is együttműködő volt,de ha arról van szó hogy védőnőhöz együnk,semmit nem tesz.igen,a 3 évesen ugyanezt eljátszotta,akkor más volt a védőnő.most megint más,dettó ugyanaz.a csillagot is lehozhattam volna,akkor se nyitotta ki a szemét,a fülhallgatóról nem is beszélve pedig itthon eljátszottuk ugyanezt.semmi gond nem volt vele,amúgy együtt működő,az ovónő szerint ritkán van amikor nem akar valamit,de általában rá lehet beszélni.igen,kicsit megijedtem,és igen,kiakadt a védőnő is,mintha ilyennel még nem találkozott volna.
2013. jan. 21. 13:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy bármit segít a válaszom. Nekem nincs gyerekem, de két esetre emlékszem kiskoromból. Gyerekként (3-5 évesen) beteg voltam és rengetegszer kellett vérvételre menni. Sosem volt semmi baj, de egyszer a váróban megláttam egy lányt, akinek "nagyon" vérzett a tűszúrás nyomán a keze. Beindult a fantáziám, hogy mi történhet odabent és teljesen kiakadtam. A lány is hisztizett amúgy... A szekrény mögé bújva, visítva cirkuszoltam. Akkor egyszer...


A másik eset meg háziorvosnál volt. Nem az én orvosom volt ügyeletben, hanem a másik, de őt is ismertem. Az asszisztens nőt viszont nem kedveltem. Először csak kicsit dacoskodtam, de mikor az asszisztens nő hozzám ért (le akart fogni) éktelen hisztibe kezdtem, véletlenül sípcsonton rúgtam a dokit is, azóta is meséli anyukám.


Szerintem nem kell aggódni. Apró dolgok is elronthatnak egy ilyen vizsgálatot.

2013. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nyikiric válasza:
Nálunk is a 4 éves státuszon nem volt hajlandó semmire amit kértek tőle. Mikor elment a védőnő nekem elmondta miket kellett volna mondania. Ezen ne idegeskedj! Nincs semmi gond!
2013. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi,igen otthon mi is eljátszottuk mindent,sőt azóta már orvosnál is voltunk mert beteg lett,mindent megcsinált amit kértek tőle egy szó nélkül,akkor ott nagyon felhúztam magam,egy oviba jár a kisgyerekünk a védőnénivel,és azóta még nem is köszön,meg is jegyezte amikor kimentünk,hogy hát ezt nem gondoltam volna róla.iszonyat rosszul esett.
2013. jan. 30. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!