Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kerülhetnek majd egy osztályba?

Kerülhetnek majd egy osztályba?

Figyelt kérdés

A barátnőm lánya 2 hónappal idősebb az én lányomnál. Úgy volt, hogy majd egyszerre mennek bölcsibe, oviba, stb. Aztán másképp alakult, az én lányom már bölcsis, az övé jövő hónaptól megy, de csak decemberig, decembertől oviba megy. Az én kislányom jövő februárban lesz csak 3, így jövő szeptembertől megy oviba.

A kérdés az, hogy van rá esély, hogy egyszerre menjenek majd iskolába? Ne nézzetek hülyének, nem értek hozzá. Én pl tudom, hogy 4 évig voltam ovis.


2013. febr. 2. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A betöltött hatodik évtől mehet a gyerek iskolába.
2013. febr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a gyerekektől is függ, mindd kettő iskola érett lesz-e egyszerre, vagy egyik még marad 1 évet Oviban.

Na meg attól hogy ti jó barátok vagytok, a gyerekek nem biztos hogy kedvelik majd egymást.

2013. febr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!