Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 13 hónapos a kislányom. Mitől...

13 hónapos a kislányom. Mitől van (kevés) fehérje a vízeletében?

Figyelt kérdés
Amugy seemilyen tünete nincs...látszolag jól van.Köszönöm a válaszokat.
2009. szept. 3. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak vesemedence gyulladáskor volt fehérje a vizeletében mikor 6 hós volt.Magas lett a süllyedése és kórház lett a vége 14 napot töltöttünk ott.Vérvétel nem volt?
2009. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen gyulladás az bitos. és nem küldött tovább benneteketa doki???
2009. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Még annyit,hogy az én lányomnak sem volt semmilyen tünete csak mikor már nagyon magas volt a süllyedése akkor lázasodott be.Nehezen ment le neki és hamar visszajött a láz.Semmije nem fájt jól érezte magát.

Kérdezd meg az orvost mert nagyon rossz kórházban lenni egy picurival.

2009. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat és bocsi,h.belekérdezek,de mit jelent,h. "medence süllyedés"?

volt vérvétel is,az teljesen jó volt.

tenyésztésünk(vizelet) is volt az ÁNTSZ-nél,az negatív lett.

ezt a központi labotos vizsgálatot már 5x ismételtük meg,elöször volt vörös vérsejt is,de most az nincs csak fehérje néhány db.a doki azt mondta,nem kell vele foglalkozni,de én kiváncs vagyok mitől van ez.már májústól folyik a vizsgálat,unom az egészet és sajnálom a kicsit mert kész kínzás a zacsit mindig neki felhelyezni.semmilyen kezelést nem kaptunk.gyermek nefrologiára megyünk 28-án,nem tudom mit mondanak.hasi uh.-on is voltunk,nem találtak semmit azon kívül,h.csillamokat látott a hugyholyagban a doki.ez mi lehet?nem evett-ivott meg semmi olyat...

valamikor tavasszal kicsit hűvösebb volt és talán megfújjhatta a szél a lábacskáját és onnan maradhatott vissza vmi?nem tudom elképzelni,h.mi van a kicsimmel...:-(((

2009. szept. 5. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!