Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt az utolsó hetekben...

Akinek volt az utolsó hetekben fehérje a vizeletében, mit csináltak vele?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja vizesedek is, a vérnyomásom nem magas, de most a védőnő talált fehérjét a vizeletben, a doki erre azt mondja, nem baj. Tényleg nem kell aggódni, vagy csak nem veszik komolyan?
2009. márc. 6. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
szia.mennyi idős kismama vagy? én ebben a témában "profi" vagyok sajnos.most lesz 1 éves a kislányom és nálam úgy kezdődött hogy először csak vizesedtem kb 2hónapig aztán talált a védőnő fehérjét a vizeletembe-legsötétebb zöld lett a teszt- ő mondta hogy hívjam az orvosom az orvoshoz másnap már mentem is és másnap már be is fektettek a kórházba-34,5 hetes voltam ekkor.és a veséim szépen kezdtek leállni, vagyis nem működtek csak nagyon rosszul..a vége az lett hogy 36 hetesen már sötétbarnát pisiltem, a vérnyomásom 3 vérnyomáslehúzó után is 160 volt.napról napra rosszabbul lettem.reggel elmentem fél 6kor pisilni aztán legközelebb délután 1 2 között.szenvedtem annyira fájtak a lábaim...és már a veséim is fájdogáltak.mígnem a 36,6 naposan azonnali császározást rendelt el a főorvos, mert olyan durva lett a helyzet.ami utána következett az maga volt a pokol, de erről nem írok most...nálam is és a babánál is....
2009. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
36-ik hétben vagyok, hétfőn megyek legközelebb NST-re, remélem addig nem lesz semmi baj!!!
2009. márc. 6. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 33 hetes leszek hétfőn nekem is találtak de magas számú baktériummal együtt, a doki azt mondta hogy a kettő összefügg nálam így a baktériumra antibiotikumot kaptam és most ismét vizeletvizsgálatra várok.Vizesedek is, de szerencsére a vérnyomásom nincs meg 140/90, bár aggódok mert eddig 130 fölött sem nagyon volt most meg napi 3-4 mértből 2 biztos 135, 137 stb.Ha ez a három tünet megvan akkor kell aggódni, ha kettő ebből mint ahogy nekem is volt én akkor is aggódnék.Jobb félni, tudod.Mérd a vérnyomásod legalább kétszer naponta különböző időpontokban, sokat pihenj, pócold fel a lábad és só és fűszermentes étkezést csinálj.A védőnőd ha rendes figyelni fog rád, de azért figyelj te is az apró jelekre,légy résen!De azért ne stresszelj,mert tudod hogy az sem jó!
2009. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!