Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ruhára vasalható matricáról...

Ruhára vasalható matricáról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én még sosem vettem ilyet, de most arra gondoltam, hogy kislányom egyszerűbb ruháit feldobnám 1-1 matricával. Mennyire tartósak ezek? Divatosak? Vagy látszik h utólag vasalt? Esetleg kicsi béna, ciki ez a matrica?
2013. febr. 2. 20:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
lekopik hamar. Vagy én rontottam el. Lehet venni kisebb-nagyobb méretben. Nem ciki, de szerintem nem tartós.
2013. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én pont a héten vettem a vaterán ilyet, de még nem vasaltam fel...ha vársz 1-2 napot megmondom, hogy hogy sikerült...:))

amúgy én inkább a párnahuzatra gondoltam rátenni, de 1 bodyra is megpróbálom majd..

2013. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

első vagyok, felvasalás után szép volt jó volt, csak a mosást nem bírta, vasalni meg egyáltalán nem lehet normálisan. De lehet hogy én csináltam rosszul valamit.

2. várom a tapasztalatokat, mert van még pár matricám. hátha.. :D

2013. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

2 vagyok,

a leírásban az van, hogy egyáltalán nem szabad vasalni utána már.

De majd írok, így akkor már lehet holnap megpróbálok egyet, és ki is mosom, így hétfő estére már lesz infó..:-))

2013. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
éN MÁR TÖBBFÉLÉT IS PRÓBÁLTam, de a mosást egyik sem bírta. Kézit sem.
2013. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi, én is várom az infókat! :) Én is a Vaterán nézegetem az Eperkés matricákat. Hát az alap lenne, hogy pár mosást kibírjon, de ha tényleg 1 mosás után már jön is le, akkor felesleges megvenni. Pont azt számoltam, ha veszek egy sima nadrágot, pl kínaiban, Tescoban + rávasalható matrica + posta ktg = veszek egy Eperkés eredeti nadrágot :D
2013. febr. 3. 13:01
 7/19 anonim ***** válasza:

na, sziasztok!


Hát rávasaltam, nagyon szép, és egyszerű volt az egész.

Viszont kimosni még nem tudom, mert 24 órát várni kell vele...majd írok, addig még akkor ne rendeld meg...

Én Bogyó, és Babócát, meg peppa malacosat kértem..:-))

2013. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 sumergo ***** válasza:
81%
Lehet venni olyat is, amit nem vasalni kell, hanem varrni lehet. Én ilyet tettem a kislányom kabátjára,mert sajna kiszakadt, de nagyon jól mutat rajta az elefánt, meg mellé még varrtam 2 kicsi virágot is. Jobban tetszik, mint ezek nélkül. :-)
2013. febr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

szia, én vagyok a vasalós...csak hogy tudd nem felejtettelek el, de még nem mostam ki azt a huzatot...

Mégpedig azért nem, mert nem akar ráfeküdni..szóval huzatra csak a szélére tegyétek, mert kicsit olyan műanyag hatása van, gondolom ezért nem akar a kislányom ráfeküdni az arcával...

A többit meg még sehová sem tettem, csomót beteg most, meg dolgozom, de írok majd..

bár lehet azóta megoldottad..:-)

2013. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Még azóta sem vettem :) Rendületlenül várom a válaszod h lekopik-e :D Annyira jót nem írt róla senki, így letettem róla egyelőre h ilyet vegyek.

2013. febr. 12. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!