Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ruhára vasalható matricáról...

Ruhára vasalható matricáról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én még sosem vettem ilyet, de most arra gondoltam, hogy kislányom egyszerűbb ruháit feldobnám 1-1 matricával. Mennyire tartósak ezek? Divatosak? Vagy látszik h utólag vasalt? Esetleg kicsi béna, ciki ez a matrica?
2013. febr. 2. 20:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

No itt vagyok..látom februárban írtunk utoljára...

lejött a szemétje, pedig olyan nagyon sokat nem mostam..:(


De mondjuk annyiból jó, hogy közben már a Peppa malac, és Bogy+Babóca nem annyira menő, így szépen lekapargatom, és jöhet valami más.

Az anyagot nem tette tönkre...

ami érdekes, hogy csak a paplan, és párnahuzatokról kezdett el lejönni, a pólókról nem, pedig azokat többet használta, nem igazán értem..:o

2013. szept. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 sumergo ***** válasza:
Amit varrni kell, az nem jön le, de hát látom, az nem szimpi, pedig szépeket lehet venni. :-(
2013. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Akkor linkelj légyszi hogy hol találok Miás, pónis, Eperkés, Horseland-es felvarrókat jó? Okoska.
2013. okt. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 sumergo ***** válasza:
Okoska! A kérdésedben, és később sem esett szó róla, hogy konkrét figurákhoz ragaszkodsz, de egyébként ezer féle létezik, és nem fogok linkelni. Szépen besétálsz egy méteráru, vagy varrós boltba (segítek a gyengébbek kedvéért: ahol cérnákat, fonalakat, tűket, gobelineket stb. lehet vásárolni). Előadod mit szeretnél, aztán vagy tudnak olyat rendelni, vagy nem. De pl Micimackó összes figurája rendelhető biztosan, mert ahol én vettem, ott volt az is, meg verdás is. Szóval ha már segítséget kérsz, és jóindulattal válaszolok, mert ezek tényleg jók, akkor nem beszólogatni kéne. Na mind1. Okoska...
2013. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Most tényleg bebizonyítottad hogy okoska vagy. :)

Amúgy nem a kérdező voltam. Neked meg nyugi. Küldjek egy seduxent-? Vagy bemehetsz egy gyógyszertárba. Tudod! Gyengébbek kedvéért, az a hely, ahol mindenféle gyógyszereket lehet kapni.:)

2013. nov. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 sumergo ***** válasza:
Te pedig bebizonyítottál valami egészen mást, de le se írom. Semmi rosszat nem írtam, de azért belém kötöttél..... Kár is foglalkoznom veled, amúgy nem élek gyógyszerekkel, szerencsére nincs rá szükségem, te viszont jól ismered, na kapj is be egyet gyorsan, hátha most is használ!
2013. nov. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Látom könnyen felhúzod magad :)

Engem nem izgat :)

2013. nov. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

látom nem bírjátok abbahagyni..

Ki nevet a végént játszotok? :-DD

2013. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Aha:)
2013. nov. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!