Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Ti ovitokban is "divatoznak"...

A Ti ovitokban is "divatoznak" a gyerekek? Az egyik elkezd "így" öltözni, néhány napra rá már több gyerek is "úgy" öltözik.

Figyelt kérdés
Konkrétan: a csajok harisnyanadrág-szoknya kombinációban vannak többnyire. Aztán vki a h.nacit rövidnacival veszi fel, majd egyre többen így öltöznek. Nagyon édesek :)
2013. febr. 4. 09:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem a gyerekek "divatoznak" hanem a szülők.

én is úgy öltöztetem a gyerekemet, hogy csinos és divatos legyen, persze kényelmes ruhába öltöztetem, de nekem számít, hogy ne szakadt legyen :)


amúgy amit írtál az nálunk a kötelező öltözet télen, kislányoknak harisnya+ szoknya vagy melegítőnadrág, fiúknak harisnya+kisnaci vagy melegítőnadrág.

nem lehet, hogy nálatok is azért öltöznek fel így mert az óvónéni mondta a szülőknek? mert nekünk szóltak, hogy ha lehet így öltöztessük :)

2013. febr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem középsős iker lányaim vannak, de nem figyeltem ezt meg.

Nekem többnyire leggings-ben vannak és felsőben. Sok kislányt viszont úgy öltöztetnek,mintha bálba készülnének. Van akin rendszeresen fehér nejlon harisnya van és fekete alkalmi cipő.

Én a kényelem híve vagyok, hisz kúsznak-másznak a földön. Persze ettől még csinosak, szóval nem pecsétes és kinyúlt cuccban virítanak, de nem is úgy néznek ki, mint akik szépségversenyre készülnek.

2013. febr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A mi ovinkban nincs kötelező öltözet. (nyilván kisestélyiben nem lehetnek :))
2013. febr. 4. 09:17
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
2 es ez komoly nejlon harisnya meg fekete cipő? :))) Bocsi ezen jól megütköztem:))) Egyébként az én lányom még csak középsős és szerencsére semmi ilyen nincs még hogy na akkor xy így öltözködik akkor én is...Én nagyon szeretem rajta amúgy is a harisnya csinibb rövidnaci felső kombinációt de ő ( a lányom) jobban szereti a szoknyát így többségében az van rajta vagy csini tunika legg-gel. Ami viszont nálunk is elkezdődött az a póni-hercegnő-minnie egér vonulat. Még kicsit sikerül lebeszélni róla hogy mindig olyat akarjon felvenni de nem tudom meddig. Személy szerint nem kedvelem ezeket a mintákat.
2013. febr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

"2 es ez komoly nejlon harisnya meg fekete cipő? :))) Bocsi ezen jól megütköztem:)))"


Igen, én is furcsállom, de ha nekik ez a kényelmes...

Ja, amúgy ez a kislány folyamatosan cikizi az enyémeket, hogy ronda a ruhájuk... Szerencsére megbeszéltük,hogy csúnya dolog másokat kritizálni,azóta nem foglalkoznak vele.

(szerintem ha már itt tartunk sokkal rondább egy szaladós szemű, feketére koszolt térdű nejlon harisnya)

2013. febr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Szerencsére nálunk nincs divatozás!

A kisfiúk általában pólóban,harisnyában és rövid naciban vannak,a kislányok pólóban harisnyában és szoknyában.

A nagyobb fiamnál durvább volt,a fiamat anno 6 évesen egy csoporttársa szólta le,hogy "neked nincs nike pólód:("?

Nem hiszem,hogy 6 évesen nike pólóba kellene oviba menni...!

2013. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk (kistérségi ovi) nincs divatozás. Én személy szerint mindig szabadidő ruhába viszem a kislányomat az oviba, mert mindig nyakig koszosak, festékesek, füvesek, sárosak,...! (Persze ez nem baj, hiszen az a dolguk, hogy játszanak, fessenek, ...)

Más gyereken sem vettem észre, hogy a szülei gyúrnának a divatra! :D :D :D

Az ünnepségek, na azok aztán beillenének egy élő gyerek divatbemutatóval. :D:D:D

2013. febr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk csak "mesehős ruhák" szintjén megy a divatozás. A lányom már nem hajlandó másba menni, csak amin valami mesehős van, pedig olyan szép másfajta ruhái is vannak, de ha csak sima barna vagy sötétkék, akkor már akarja felvenni, maximum akkor ha mesehős nélküli, de rózsaszín.

Reggelente meg megy a divatbemutató, mindenki megmutatja a másiknak mi van a ruháján. De ez valószínű el fog múlni.

Még csak kiscsoportosok.

2013. febr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"nem akarja felvenni" - így akartam írni
2013. febr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát a lányoknál nem tudom, nekem fiam van, náluk is inkább csak ez a mesehősös dolog megy, hogy kinek van batman-es meg pókemberes ruhája meg minden mása, ezekért eléggé be vannak zsongva :D Mondjuk a fiammal ilyen szempontból szerencsém van, ő felőle bármit ráadhatok, ha nem kényelmetlen, akkor nem érdekli mi van rajta, legfeljebb annyiban, hogy ha vásárolunk, és két ruha közül kell választan, akkor persze neki a szuperhősös kell. Mondjuk az apja adja alá a lovat rendesen, mert felnőtt létére ő is él-hal az ilyenekért (hála a jó égnek, ő legalább nem hord ilyen ruhákat :D ), a gyerek meg inkább őt akarja ebben utánozni, nem annyira az ovis társakat, bár ilyen téren ez mindegy is, a lényeg, hogy egy pókemberes póló na ná, hogy menőbb neki, mint egy oroszlános vagy autós.
2013. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!