Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi az ami biztosan kell majd...

Mi az ami biztosan kell majd az óvodába? Szeptemberben kezdünk, de kisfiamnak most lesz szülinapja. Hasznos dolgot szeretnék neki.

Figyelt kérdés
Kezdő ovis szülők leszünk. Nem tudom mi kell biztosan. Szülinapra meg nem akarok újabb játékot és játékot!
2013. febr. 5. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:

ovis zsák

ceruza

kis hátizsák neki amiben viszi az aznapi alvótáras

2013. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát nem neked lesz szülinapod, hanem neki. Vagy is én azért az ö kérését nézném.


De amit lányom imád az a hátizsák.

Mivel ruhák kellenek ezért azt még felesleges most megkérni, még szeptember nagyon messze van addig akár 2 méretet is nöhet.

2013. febr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyon ovifüggő.

Nekünk hátizsákot, tornazsákot és gumicsizmát kértek összesen. Se ágynemű, se huzat, se ovis zsák, semmi nem kell.

2013. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Még nem kötném össze a szülinapot az ovival. Jó pár hónap van addig és bármit vennél neki az elhasználódna.. Kis zsák, benti cipő, ruha stb.. de ebből egyiket sem kellene szerintem szülinapra úgy odaadni most, hogy majd ovira jó lesz.

Zsírkréta, kréta, színes, gyurma, festékek.. vannak neki ilyenek?

2013. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nálunk ovis zsák kell, benti cipő, ágynemű. szerintem kapjon játékot, meg 1 kicsi hátizsákot, az jó szolgálatot tesz nekünk minden nap :)
2013. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még csak év eleje van, tehát nyáron sokat nőhet.


Amit talán vennék: gumicsizma, valami aranyos kisfiús.


Nálunk nem kell ovis zsák, mert adnak mindenkinek, esetleg kérdezz rá, hogy kell-e vinnetek ágynemű huzatot, akkor azt is lehet venni.


[link]



[link]


[link]

2013. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nálunk semmi olyat nem kértek, csak váltóruhát. ovizsákot, ágyneműt, papírt, ceruzákat, mindent adnak ők (csoportpénz persze van).


a tisztasági csomag az egyetlen amit be kellett vinni: wc-papír, papírzsepi, szappan, fogkefe, fogkrém.

azért wc-papírt ne vegyél szülinapjára :)

2013. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A hátizsák jó ötlet lehet szülinapra, de én sem kötném össze még a szülinapot az ovival, pláne hogy ő azt sem tudja mi az az ovi. Mert ugye Neked egyértelmű, de neki csak akkor lesz az, ha oda kerül, és az elején egyenlő lesz azzal, hogy anya ott hagyja, tehát egy stresszhelyzet a gyereknek.

Ruha töménytelen mennyiségben kell, de őszig még sokat nőhet. Nálunk kérnek mindent ovis zsák, tornazsák, ágyneműhuzat, fogmosópohár, fogkefe, fésű, de én pl ezeket nem venném a gyerekeimnek szülinapra.

Pl a barátnőmék ovijában semmit nem kérnek, mindent ad az ovi.

2013. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Èn sem kötèm össze az ovit a szülinapjával,azok miatt amit a többiek is írnak! De vègül is nem rossz ötlet.Kèrjetek pènzt ès abból az tvesztek amit akarok!


3èves lesz?Akkor mièrt nem most kezdi az ovit?

De elöször tudakold meg,hogy mi kell az oviba,mert városonkènt eltèrö!


Nekünk ezek kellettek az oviba:

Ovis zsák

Lepedö

Párna+huzat

Takarót huzat

Benti cipö

Törülközö

2db váltóruha(bugyi,nadrág,zokni,)

Én pulcsiból,atlètából,pólóból csak 1db váltóruhát hagytam bent. De az egy hónap alatt mèg egyszer sem kellett szerencsère.


Tisztasági csomag:4db wc papír,1cs.papír kèztörlö,1 folyèkony szappan,2cs papír zsepi

2013. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves második! Tudod, ők mindennek örülnek, nem kell játéknak lenni. Sokszor hamikat, joghurtokat kérünk ajándékba,. és annak is örülnek. És egy ovistáskától is tudom, boldog lenne, ő választhatná ki. Akkor miért ne?
2013. febr. 6. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!