Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyiket válasszuk? Vélemények...

Melyiket válasszuk? Vélemények? Tapasztalatok? Pozitív-negatív élmények?

Figyelt kérdés

Ovi választás előtt állunk,és mivel első gyermekemet íratom be,nem tudom melyik a jó,melyikbe foglalkoznak úgy ahogy egy szülő azt elvárja...nem mellékes az sem,hogy napköziotthonos legyen.

Ceglédi ovik érdekelnének.


2013. febr. 6. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi az h napköziotthonos ovi?nálunk kora reggeltöl kb 5ig lehetnek a gyerekek.Minden ovi ilyen tudtommal.Minden ovi nagyjábol hasonlo,,mindegyiokben ugyanolyan szinten képzettek elvileg az óvónők,szóval amit kell azt tudják,az meg más hogy te mit vársz el egy ovitol,mert ebben minden szülő más,ami neki jó,az lehet neked nem.
2013. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hallottam olyanról,hogy délben hazaviszik a gyereket,azért írtam napközi otthonos,hogy ott aludhat a gyermek és délután utána mehetek.

Elvárásaim,annyi:

-kisebbségi gyermekektől mentes

-helyben főzzenek

-türelmesek legyenek az óvónők(láttam saját szememmel már idegbajosat,csoport gyerekkel,ráncigálta őket),és nem mellékesen,ne szimpátia és seggnyalás alapján foglalkozzanak a gyerekkel.

2013. febr. 6. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!