Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kókuszmatrac vagy sima szivacs...

Kókuszmatrac vagy sima szivacs a kiságyba? Nektek milyen van vagy lesz? Pozitív, negatív tapasztalatok is érdekelnek!

Figyelt kérdés
Mi még előtte állunk, hogy megvegyük! Esetleg megírnátok hol érdemes és milyen áron?
2013. jan. 28. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk kókuszmatrac van a baba alatt meg vagyok vele elégedve. Mi kaptuk úgyhogy nem tudom hol lehet kapni ja de bababoltba lehetett volna rendelni úgy emlékszem.
2013. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak szivacs volt, nagyon elégedett voltam vele. Nekem a kókusz túl kemény ahhoz, hogy gyerek alá tegyem.
2013. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is kókuszmatrac van a gyerkőc ágyában. Eleinte nem tetszett neki, sosem akart a kiságyban aludni, arra gondoltunk, hogy kemény neki. Beletettük a pelenkázólapot,mert az puha volt.Pár napig azon aludt. Aztán megszokta a matracot, és már máshol nem is tud elaludni, csak a kiságyban. Szóval biztos jó neki.

Egyébként gyereke válogatja.Valaki a puhát szereti,valaki a keményet. Sajna csak megvásárlás után derül ki a dolog. Egyébként a szivacsmatrac olcsóbb, vedd azt először, ha az nem jön be akkor vegyél kókuszt. Jobb ötletem nincs. Mi használtan vettük a kókuszmatracot, olcsó volt így. És mivel nem azon alszik a kisfiam(hanem van még rajta kb 3 plusz réteg) ezért döntöttünk amellett hogy használtat veszünk. Így a drágábbhoz is olcsóbban jutottunk hozzá. De nem bántam meg.

2013. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Golan Trevize ***** válasza:

Nálunk kókuszmatrac, nagyszülőknél szivacs.

Egyikkel sincs semmi baj, mindegyiken jól alszanak.

2013. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szivacsot vettünk,az volt az olcsobb.Nem a gyereken akartunk.sporolni,de mindent megkellett vegyunk,senkitöl sem kaptunk.egy cumit se,rokonoktol sem.De megvoltam.elegedve.Mar nem babagyban.alszik,hanem sajat kisagyban.Ha ujra vennem kellene es lenne elegendö penzem akkor is szivacsot vennék mostmar.
2013. jan. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kókuszmatracot vettem, mert az egészségesebb a babának. Brendonba vettem akciósan! Én szeretem, mert tényleg jól szellőzik: bármi pisi volt, hamar kiszáradt az egész! Én nem rakok rá vízlepergetős lepedőt, stb. mert pont a levegőzését ölném meg azzal! Nekünk nagyon bevált! 70*140-es a rácsoságya, idővel majd kisággyá alakítható - sokáig ki tudjuk majd a matracot is használni!
2013. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem szivacs van! Szerintem tökéletes csak árban van különbség! Sima szivacs én 1700 vettem kókusz kb. 20000.
2013. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sima kókuszmatracunk volt, bababoltban vettük 60*120-as, kb. 10.000Ft volt. Nagyon bejött - kellően kemény volt, nem süppedt bele a gyerek, de nem volt túl kemény se; úgy tűnt, megfelelt a fiatalúrnak.

Ami nekem nagy előny, az a rendkívül gyors száradás. A fiam nagyon bukós volt + többször kifolyt a cucc a pelenkából. Ilyenkor reggel beleállítottam a zuhanyzóba, mosogatószerrel bedörzsöltem, átzuhanyoztam, és estére már csont száraz volt. Gyakorlatilag kiscepegett belőle a víz, így a száradása annyi volt, amíg a külső pamut huzat megszáradt. Még gyorsabb volt, amikor levettem a huzatot, mert akkor azt ki tudtam csavarni + szárítógépbe betenni, ekkor maga a matrac 5 órán belül teljesen száraz volt. De nehéz volt visszahúzni a huzatot, így inkább együtt mostuk.


A nagyfiamnál szivacs-matracunk volt, az könnyen bepenészedett a bababüfitől (ő is bukós volt nagyon), pedig azt is takarítottam. Az egy teljes kimosás után 3 napig száradt.

2013. jan. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt megcáfolnám, hogy csak árban van különbség!!! Én 9000-ért vettem a 70*140-est, pedig azok még drágábbak! A keménysége, alátámasztása, levegőzése, tisztántartása, biztonságossága különbözik a két típusú matracnak!
2013. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kókusz!!!
2013. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!